Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse wandspinde, 1880
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten 1-deurs wandspinde. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 63 x 61 x 19 cm. In goede staat.

Tipp & Co. brandweerauto, 1950
Startprijs 50 EUR

Duitse Tipp & Co. blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. Circa 1950. Afmeting: 26 cm.

Mahonie theestoof
Startprijs 50 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.

3-Armige kandelaar + Kerkkandelaar
Startprijs 50 EUR

Twee messing kaarskandelaren. 1x 3-armig kandelaar en 1x kerkkandelaar. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 26 - 58 cm. In goede staat.

Antieke notenkraker
Startprijs 50 EUR

Antieke notenhouten notenkraker. Hofnar. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Rood koperen samovaar
Startprijs 50 EUR

Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Twee kandelaren, H 31 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee antieke messing vergulde kaarskandelaren. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, H 58 cm.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.

P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR

P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Indonesisch schilderij
Startprijs 50 EUR

Indonesisch schilderij op zijde met mythologische voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 41 cm. In goede staat.

C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Abe Hisako, Spring flower with vase
Startprijs 50 EUR

Abe Hisako 1968. Lithografie. Titel: Spring flower with vase. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Set Swarovski sieraden
Startprijs 50 EUR

Set swarovski sieraden met een paar oorstekers en een hanger met collier, voorzien van een kleine en wat grotere Swarovski kristal onder elkaar geplaatst. Grootte hanger 13 mm. oorstekers 11 mm. Nieuw...

Zilveren armband
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, uit rechthoekige staven voorzien van een bakslot met veiligheid. De armband is bezet met 3 singlecut geslepen diamantjes. Gerhodineerd. breedte 4 mm. lengte 18 cm. ca 14,4 g...

Zilveren oorhangers met libelle
Startprijs 50 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met libelles. Oorsteker in de vorm van libelle versierd met vensteremaille in de vleugels, met smaragd, robijn markesiet en een parel. 13x38mm. ca 7,2 gram. In goede staa...

Zilveren hanger en oorstekers, Art Deco
Startprijs 50 EUR

Zilveren hanger en oorstekers, 925/000, Art Deco stijl, versierd met emaille. 31x36mm. Totaal ca 15,4 gram. Nieuw

Lot zilveren sieraden
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden, 925/000, met een ring en een collier met hanger met markesiet en roze zirconia's, een piercing met zirconia, een piercing met vleugels en hartzirconia. En een ring met bladdecor...

Collier met roze kralen
Startprijs 50 EUR

Getorst collier met 3 rijen takjes roze koraal. Voorzien van een double sluiting. ø 10 mm. lengte 58 cm. ca 45 gram. In goede staat.

Rookkwarts
Startprijs 50 EUR

Grote gefacetteerde rookwarts, ca 20 ct. ca 10,6 gram. In goede staat.

Zilveren oorhangers met engel
Startprijs 50 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van een putti-kopje, versierd met markesietstenen, een parel en vensteremaille in de vleugels. 14x36 mm. ca 6,3 gram. Nieuw

Zilveren hanger Egypte
Startprijs 50 EUR

Leren koord met daaraan een zilveren hanger, 800/000, Egypte. Grote rechthoekige hanger met een cartouche voorzien van hierogliefen. 31x69mm, inclusief oog. ca 28 gram. In zeer goede staat.

Zilveren armband met zirconia's
Startprijs 50 EUR

Sierlijke zilveren bangle, 925/000, met zirconia's. Armband met een slag aan de bovenzijde bezet met 3 rijen met zirconia's. De armband heeft een scharnier, bakslot en veiligheid. breedte 3-13 mm. ø54...