Antieke Duitse notenhouten 1-deurs wandspinde. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 63 x 61 x 19 cm. In goede staat.
Duitse Tipp & Co. blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. Circa 1950. Afmeting: 26 cm.
Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Twee messing kaarskandelaren. 1x 3-armig kandelaar en 1x kerkkandelaar. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 26 - 58 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten notenkraker. Hofnar. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke messing vergulde kaarskandelaren. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.
P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Indonesisch schilderij op zijde met mythologische voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 41 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Abe Hisako 1968. Lithografie. Titel: Spring flower with vase. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Set swarovski sieraden met een paar oorstekers en een hanger met collier, voorzien van een kleine en wat grotere Swarovski kristal onder elkaar geplaatst. Grootte hanger 13 mm. oorstekers 11 mm. Nieuw...
Zilveren armband, 925/000, uit rechthoekige staven voorzien van een bakslot met veiligheid. De armband is bezet met 3 singlecut geslepen diamantjes. Gerhodineerd. breedte 4 mm. lengte 18 cm. ca 14,4 g...
Zilveren oorhangers, 925/000, met libelles. Oorsteker in de vorm van libelle versierd met vensteremaille in de vleugels, met smaragd, robijn markesiet en een parel. 13x38mm. ca 7,2 gram. In goede staa...
Zilveren hanger en oorstekers, 925/000, Art Deco stijl, versierd met emaille. 31x36mm. Totaal ca 15,4 gram. Nieuw
Lot zilveren sieraden, 925/000, met een ring en een collier met hanger met markesiet en roze zirconia's, een piercing met zirconia, een piercing met vleugels en hartzirconia. En een ring met bladdecor...
Getorst collier met 3 rijen takjes roze koraal. Voorzien van een double sluiting. ø 10 mm. lengte 58 cm. ca 45 gram. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van een putti-kopje, versierd met markesietstenen, een parel en vensteremaille in de vleugels. 14x36 mm. ca 6,3 gram. Nieuw
Leren koord met daaraan een zilveren hanger, 800/000, Egypte. Grote rechthoekige hanger met een cartouche voorzien van hierogliefen. 31x69mm, inclusief oog. ca 28 gram. In zeer goede staat.
Sierlijke zilveren bangle, 925/000, met zirconia's. Armband met een slag aan de bovenzijde bezet met 3 rijen met zirconia's. De armband heeft een scharnier, bakslot en veiligheid. breedte 3-13 mm. ø54...