Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm. 6033
Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antieke apothekerspot , 1740 6056
Antieke apothekerspot , 1740

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Franse apothekerspot 6059
Franse apothekerspot

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Twee Chinese kastkommen Ø 21 cm. 7010
Twee Chinese kastkommen Ø 21 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese warmhoudschaal 7047
18e Eeuwse Chinese warmhoudschaal

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Familie Verte penselenpot, H 17 x Ø 19,7 cm. 7180
Familie Verte penselenpot, H 17 x Ø 19,7 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese blauwglazuur bord Ø 18,8 cm. 7194
Chinese blauwglazuur bord Ø 18,8 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 15,5 cm. 7195
Chinees bord Ø 15,5 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinees houten figuur, H 15 cm. 7226
Chinees houten figuur, H 15 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 7234
Chinese trekpot

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 39 cm. 7235
Chinese schotel Ø 39 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 31 cm. 7258
Chinese schenkkan, H 31 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Twee Chinese dekselvazen, H 46 cm. 7472
Twee Chinese dekselvazen, H 46 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
4x Tibetaans handwerk 7730
4x Tibetaans handwerk

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7746
Lot Chinees porselein

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese pelgrimvaas, H 28,5 cm. 7747
Chinese pelgrimvaas, H 28,5 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 11
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden Savonet, kwartierslag 609
Gouden Savonet, kwartierslag

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Vélocipède fiets (replica) 2020
Vélocipède fiets (replica)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Albarello 6048
18e Eeuwse Albarello

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Twee Chinese schalen, 23 x 22 cm. 7168
Twee Chinese schalen, 23 x 22 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 22 cm. 7336
Chinese celadon vaas, H 22 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot Ø 19 cm. 7373
Chinese penselenpot Ø 19 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Oud Chinees rol-schilderij 7426
Oud Chinees rol-schilderij

Resultaat:

1.000 EUR