Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/landschap/goud decor. Met bodemmerk. Professionele restauratie haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen diepe Imari schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met landschap/kostbaarheden/foo-hond decor. Afmeting: 12 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met cactus. Afmeting: H 64 x B 57 cm. In goede staat.
Prachtige Franse bronzen vuurvergulde empire pendule met Griekse voorstelling van dame, lam, urnvaas en bron. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 31 x 10 cm. I...
Twee Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander vazen. Decor: 1922. Model nr.: 11. Schilder: G.B. Afmeting: H 8 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. Requies Nic. Afmeting: 25,4 cm. In goede staat.
Lot Hollandse religieuze herder tegels. Bijbels. Met dubbele cirkel. Aantal: 113 stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met keizerlijk paleis/figuren decor. Zes tekens bodemmerk + dubbele bodemring. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en floraal/bloesemtak decor + tekst. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose penselenpot met figuren/floraal/dieren/goud decor. Afmeting: H 11,3 x Ø 10,1 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen knobbel oorvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren in landschap/floraal decor + tekst. Met signatuur. Afmeting: 11 x 18 x 6 cm. In goede staat.
Rosé gouden oorhangers, 585/000, met robijn en diamant. Oorhaken met daaraan een hangertje met 1 diamantje en daaronder een rozet in bloemvorm met in het midden een rond gefacetteerde robijn, totaal 2...
Groot saluteer kanon naar antiek voorbeeld. Functionele replica zwartkruit kanon. IJzer. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 100 x 250 cm. In goede staat.
Kapitaal ruiterpistool. Vuursteen. Met zilver/parelmoer-inleg en gravering. Octagonale loop. Circa 1800. Afmeting: L 51 cm. In zeer goede originele staat.
Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.
Franse eikenhouten gestoken neo gotische etage kast met ranken, boekpanelen en heraldiek. 19e Eeuw. Afmeting: 197 x 170 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken barok spiegel. Later wit geschilderd. Afmeting: H 110 x B 90 x D 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vroeg biedermeier eikenhouten secretaire met vitrine opzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 216 x 125 x 56 cm. In zeer goede originele staat.
Twee zeldzame Hollandse Arnhemse fayence Ram Colenbrander borden. Decor: Barsten. Model: 27. Met floraal/abstract decor. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence bekervazen + originele doos. Decor: Hol. Model nr.: 39. Circa 1920. Afmeting: H 12,2 cm. In goede staat.