Antieke eikenhouten kapstok met tegels. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 35 x 83 x 15 cm. In goede staat.
Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw van kleur met in het midden o.a. medaillon/floraal decor. Afmeting: 200 x 125 cm. Paar kale plekken/sleets. In redelijke staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Twee honden. Circa 1900. Eén poot gerestaureerd. Afmeting: 8 x 14 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot blauw glaswerk. Art deco. Circa 1930 - 1950. Divers. Onder andere; glazen, schenkkan, schalen. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
Twee delen Perzisch aardewerk, polychrome, fayence. 1x Vaas met floraal decor + tekens. 1x Bord met Arabische tekens/floraal decor. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Exclusieve 14-delige Porcelain Paris France toilet-set. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 45 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse Franse kop en schotels. Handbeschilderd. 1x Landschap/figuren/goud decor. 1x Kustplaats met figuren/schip decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje gelijmd. Beide schotels goed. Af...
Vier oude/antieke Hollandse platelen bloempotten. 20e Eeuw. Enkele chip en of haarlijn. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere; potje Westraven Utrecht, schaal Chris Lanooy (chip), bolvaas (ongemerkt/chip), bruine vaas (gemerkt K.). Afmeting: 9 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.
Lot van twaalf oude en antieke Hollandse tegels. Onder andere; Makkum Tichelaar + blauw/wit + mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Groot lot Chinees porseleinen kommen met vogel op tak decor. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. / 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans/Chinees porselein. 1x Grote gemberpot met landschap decor. 1x Japanse schaal met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse octagonale schotel met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 29,3 x 29 cm. In goede staat.
Rond zilveren schaaltje, 833/000, met een geschulpte rand versierd met afbeeldingen van dieren, o.a. leeuw, aap, olifant, ram en beer. ø 12,5 cm. ca 93 gram. MT.: Wed. W. Visser, Zandvoort jl.:C:1937....
Collier, hanger en oorstekers, double, met granaat. Fijn slangcollier, 45 cm, met daaraan een ovale rozethanger met granaat, 30x17mm, inclusief oog. En een paar oorstekers met een bloemvorm bezet met...
Twee zilveren broches, 925/000, Art Deco stijl, een ruitvormige broche voorzien van een rand met markesietstenen en met 2 ruitvormige delen onyx en 2 ruitvormige delen parelmoet ingelegd. 22x52mm, en ...
Ongesigneerd? Groot antiek stilleven. Circa 1910. Stilleven met fruit en schenkkan op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70x B 95 cm. In goede staat.
2x Japan/China. Lakwerk. 1x Speldoos met benen chips, goud decor, circa 1900. 1x Lakwerk schaal met floraal decor en beschrijving/bijsluiter in doos, afmeting Ø 27,5 cm. Afmeting: 29 x 5 x 16 cm. In g...
Kristallen bonbonschaal met waaierslijpsel en een zilveren beugel met parelrand ø15x14cm, en plated gezaagd specerijenbakje, Christofle, met blauw glas. 8x6x4cm. In goede staat
Lot zilver met een kristallen bonbonschaal met deksel op ronde zilveren voet, 835/000, ø14x23cm, minimale chip, en twee zilveren kandelaren op ronde voet met filetrand, 925/000. ø8x7cm. In goede staat...
2 Zilveren bakjes, 925/000, voor specerijen. Met een gladde rand. Gevuld ca 178 gram. ø 8x3cm. Beide iets gedeukt aan één kant, verder in goede staat
Collier met parels en gitten. Collier met 2 rijen gemaakt uit een snoer parels en een snoer gefacetteerde gitten bevestigd aan een zilveren veeroog. ca 58 cm. In goede staat.