Hollandse fayence vaas van Ram Colenbrander Arnhem. Decor: Druipend. Model nr.: 29. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse fayence Albarello apothekerspot. 17e - 18e Eeuw. Renaissance. Vissende vrouw bij kasteel. Enkele randschades. Afmeting: H 36 x Ø 25 cm. In goede staat.
Negen stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kopjes met floraal decor + bodemmerk. Vier kopjes goed, vijf kopjes chip of chips. Afmeting: 5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon sung soepschaal met metalen omranding + tekst op de bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur, zittende op een lotusbloem. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Grote zeldzame Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vaas. Decor: Naaloop. Model: 3. Circa 1920. Schilder: A.K. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kaarskandelaar met landschap/pagode decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Groot zilveren bestek, 835/000, met een steel bewerkt met een hamerslag, model 202 van Gerritsen en Van Kempen. Het bestek bestaat uit 7 grote en 6 kleine messen met een zilveren heft, 8 grote en 8 kl...
Pol Dom. 1885 - 1978. Titel: Meisie in 't wit. Portret dame met Japanse houtsnede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 106 x B 68 cm. In goede staat.
Luce. Circa 1900. Mogelijk Maximilian Luce. 1858 - 1941. UV getest. Impressionistisch landschap met industrie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.
Zeer grote, vier-delige, antieke smeedijzeren staande kaarsenkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 188 cm. In goede staat.
Antiek vuursteen pistool. Circa 1800. Onduidelijk gemerkt. Marine. Mooie patina. Afmeting: L 43 cm. In goede staat.
Twee-delige kapitale 19e eeuwse Duitse Gründerzeit neo renaissance notenhouten buffetkast met zuilen en verguld messing beslag. Circa 1880. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 213 x 176 x 74 cm. In zee...
Lot Hollandse landschap tegels in dubbele cirkel. 80 Stuks. 19e Eeuw. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung visschaal met vergiet en onderschaal. Floraal decor. Afmeting: 42,5 x 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met reliëf draken/krijger in landschap decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met paradijsvogel in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterschaal met vijver/vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 17 cm.
Chinees porseleinen celadon sung meiping vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.