Antieke Franse albasten pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarscheur in albast bovenop. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok. Antiek uurwerk. Echter wijzers aangesloten op batterij-uurwerk. Met messing bollen + origineel beschilderde wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: 137 cm. In...
Drie antieke Duitse regulateur-klokken. Divers. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 47 x 72 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten likeurtafel met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 64 x 69 x 40 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten lectuurhouder. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 92 x 36 cm. In goede staat.
Oude Chinese armleunstoel met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 58 x 52 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten lectuurhouder met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bureau-armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 82 x 55 x 54 cm. In goede staat.
Antiek Hollands rolluikkastje met lade. Eikenhout. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 38 x 68 cm. In goede staat.
Fijn geknoopt Perzisch tapijt van zijde. Floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 125 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen Frankenthal figuren. Circa 1920 - 1930. 1x Edelman met tortelduif, chips aan bladeren boomstronk. 1x Jongeman met bloemen, goed. Afmeting: H 14 - 26 cm. In redelijk/goe...
Klein 11-delig Duits Fürstenberg porseleinen mocca-servies met rozen decor. Handgeschilderd + goud. In goede staat.
Antieke porseleinen plaquette. Figuren in herberg. Onduidelijk gemerkt. Circa 1880. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor Fancy. Circa 1890. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek fayence. 19e Eeuw. 2x Polychrome, Frankrijk, theebus + zoutnap. En een Makkumer Tichelaar visschaal. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 12 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 13 cm. In goede staat.
Witte keramieken piedestal. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas chip. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.
Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Vier delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Twee kommen met floraal/landschap/goud decor. Twee schalen in waaiervorm met feniks/floraal/goud decor. Randschade. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede...
Lot oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e en 20e Eeuw. Drie schotels, divers, haarlijn of chips. Vier kommen, twee kommen heel, twee kommen beschadigd. Afmeting: 10 - 12 cm. In matig/redelijke staat...
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 17 x 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Roombord met tuin/goud decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/goud decor, haarlijnen + chips. Afmeting: 16 x Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Japans porselein. Eerste helft 20e eeuw. Diverse decors. Bestaande uit drie borden + één schaal. Afmeting: 19 - 36 cm. In goede staat.
Vier Japans porseleinen kop en schotels met coulissen decor. 19e Eeuw. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose bord met floraal/goud emaille decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Twee cups, 19e - 20e eeuw, goed. Drie schotels, 18e - 19e eeuw, chip/haarscheur. Twee borden, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. Afmeting: 7 - 2...
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere twee keer kang xi, vogels in tuin decor, één gelijmd en één goed. Eén keer tuin decor, haarlijn. Eén keer Japan, figuren bij kade + bode...
Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Kristallen schenkkaraf met zilveren rand en ketting, 833/000, bevestigd aan de stop. De karaf heeft een greep en schenktuit. ø15x36cm. In goede staat
Lot divers zilver met een bord voorzien van een zilveren beugel met gegraveerd patroon, een zilveren vaasje in trompetvorm, een borrelglaasje met zilveren voet, een fotolijstje, flessenstop, deel van ...
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met een grof bewerkte rand langs de rand en langs het licht. ø7x7cm. Voorzien van een gevulde voet. Wat beschadigd langs de rand. Brutogewicht ca 220 g...
Lot divers zilver met een breipenhouder, mist clip, 2 naaldenkokers, servetband met monogram P.Q., een suikerlepel en een bestekdeel met parelmoer heft en een malienkolder beursje(BWG). Diverse gehalt...
Lot zilver met 2 glaasjes, theezeef met lekbak, een strooilepel, een suikertang en -lepel, een tandenstoker en een specerijenbakje met blauw glas. Diverse gehaltes. totaal ca 130 gram. en 4 delen plat...
Zilveren roomkom, 925/000, rond model met een golvende rand met bloembewerking, geplaatst op een ronde gevulde voet. ca 107 gram. ø13,5x8cm. In goede staat
Kristallen rookstel met zilver, 835/000. Rookstel met een kristallen sigarettenvaas en een zwavelstokjeshouder, beiden op zilveren ronde voet met bewerkte rand. Het geheel is geplaatst op een zwart ho...
Cassette met zilveren vork en lepel, 800/000, met een deels geschulpte steel. 21 cm. totaal ca 136 gram. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. Geplaatst in een zwarte cassette. In goede staat.
Kleine broche gemaakt met 2 geelgouden ovale elementen, 585/000, bezet met een gesneden onyxsteen en voorzien van traanvormige hangertjes. Het geheel is bevestigd met tin en is voorzien van een onedel...
Zilveren collier met hanger, 835/000, met rookkwarts. Biesmarkcollier met daaraan een langwerpige opengewerkte hanger bezet met een achtkantig gefacetteerde steen. Grootte hanger 6x3cm, inclusief oog....
Zilveren broche en armband met camee. Een armband, 900/000, met 7 rechthoekige opengewerkte schakels met filigrain. 3 schakels zijn voorzien van een camee. Breedte armband 15 mm. 19 cm. Met bakslot e...
Zilveren ring en oorhangers, 925/000, met zirconia's. Ring met pave gezette zirconia's, met in het midden een rij zwarte stenen, breedte 8 mm, ø 55. En een paar oorhangers met peervormige elementen be...
Choker van parels met een zilver verguld element, 925/000, met ribbewerking, zirconia's en parels. lengte 45 cm. 6-36mm. Voorzien van een double slot met veiligheid. Parels aan de achterkant wat dof, ...