Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ring lapis lazuli 770
Zilveren ring lapis lazuli
Startprijs 50 EUR
Collier van gitten met zilver 669
Collier van gitten met zilver
Startprijs 50 EUR
Deens silver plated schaaltje 19
Deens silver plated schaaltje
Startprijs 50 EUR
Drie delen Deens porselein 6124
Drie delen Deens porselein
Startprijs 45 EUR
Zilveren verguld collier met parel, Anni Lu 830
Zilveren verguld collier met parel, Anni Lu
Startprijs 45 EUR
Drie delen Aziatica 7577
Drie delen Aziatica
Startprijs 40 EUR
5x Chinees figuur 7549
5x Chinees figuur
Startprijs 40 EUR
5x China/Japan 7539
5x China/Japan
Startprijs 40 EUR
Majolica piedestal, H 52 cm. 6286
Majolica piedestal, H 52 cm.
Startprijs 40 EUR
Antieke majolica schaal, 1920 6238
Antieke majolica schaal, 1920
Startprijs 40 EUR
2x Antieke Engelse bloempot, 1900 6190
2x Antieke Engelse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR
Oud Perzisch bidkleed, 146 x 80 cm. 4529
Oud Perzisch bidkleed, 146 x 80 cm.
Startprijs 40 EUR
Spiegel, H 138 x B 68 cm. 4216
Spiegel, H 138 x B 68 cm.
Startprijs 40 EUR
2 Wekkers, 50e jaren 3580
2 Wekkers, 50e jaren
Startprijs 40 EUR
Twee delen blikken speelgoed 3023
Twee delen blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR
Mahoniehouten barometer, 94 cm. 2275
Mahoniehouten barometer, 94 cm.
Startprijs 40 EUR
2x Glas-in-lood vensters/raamhangers 2243
2x Glas-in-lood vensters/raamhangers
Startprijs 40 EUR
Twee delen Hollands tin, 1920 2212
Twee delen Hollands tin, 1920
Startprijs 40 EUR
Oude seinlamp op standaard 2177
Oude seinlamp op standaard
Startprijs 40 EUR
Drie antieke dekseldozen 2066
Drie antieke dekseldozen
Startprijs 40 EUR
2x J. Andrion, 2x Dorpsgezicht met kerktoren 1301
2x J. Andrion, 2x Dorpsgezicht met kerktoren
Startprijs 40 EUR
Freek, Havik en vlaamse gaai 1267
Freek, Havik en vlaamse gaai
Startprijs 40 EUR
W. Ruiter, Wintergezicht 1209
W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband zwart 838
Zilveren armband zwart
Startprijs 40 EUR