Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse/Chinese bronzen vaas, H 20,5 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese bronzen knobbelvaas met draak + bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse ghendi
Resultaat: 150 EUR

Kleine antieke Oosterse ghendi schenkkan van porselein. Met vergulde armaturen, floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 13,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese pijpvaas, H 40 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese witglazuur knobbelvaas, H 33 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met wit glazuur + floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 1.100 EUR

Lot antieke Chinees porseleinen kop + schotels.Tuin decor, kang xi bodemmerk. Eén kopje goed, twee kopjes haarlijn + chips. Vijf schotels, waarvan drie schotels goed, twee schotels beschadigd. Afmetin...

Chinese pelgrimvaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met vijver/karper decor + tekst. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor. Met bodemmerk (konijn). Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Chinese hoge meiping vaas, H 34,5 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met granaatappel decor. Oxyde-rood. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 13,8 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,3 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 6 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen waterpot met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen cup met zeldzaam glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,7 x Ø 5 cm. In goede staat.

Chinese penselenhouder, H 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen penselenhouder. Familie rose met godheid + bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 4,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 18,3 cm.
Startprijs 225 EUR

Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Afmeting: H 9 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinees potje met ophang-oog Ø 8,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen potje met ophang-oog voor bevestiging. Floraal/tekst decor. Afmeting: H 7 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie verte kom met draken decor + verso vruchten decor. Enkele chips. Afmeting: H 8 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 100 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet, H 51 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet met compositie metalen voet. Feniks/draken decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 9 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met symbolen/karakter tekens + bodemmerken. Afmeting: H 5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 11,2 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels met figuren decor, front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 11,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas met vis decor Ø 32 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met decor van diverse vissen. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 x Ø 32 cm. In goede staat.

Chinees familie wapenbord Ø 23,3 cm.
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/familie-wapen bord met engelen/kroon en goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

Chinese witglazuur vaas, H 22 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + floraal decor. Afmeting: H 22 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Oud Chinees geld + aandeel (8x)
Resultaat: 4.500 EUR

Oud Chinees geld + aandeel Chinese government 25.000.000 sterling. Acht delen. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Familie Verte borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,3 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

Chinese plaquette van porselein
Resultaat: 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen plaquette van porselein. Figuren bij rots/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 38 x 24 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met landschap/pagode decor. Queng lung. Afmeting: 13 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 11 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Drie gemberpotten
Resultaat: 180 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Vijf-delig Japans Imari kaststel
Resultaat: 400 EUR

Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel. 19e Eeuw. Landschap/floraal/goud decor. Eén deksel chip. Eén vaas chip. Afmeting: H 16 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees spekstenen figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees spekstenen figuur. Haan op pioenroos. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese penselenvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen penselenvazen met kylin/figuren + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 22 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/geisha met kinderen decor. Vier tekens bodemmerk + dubbele blauwe bodemring. Eén vaas twee chips. Eén vaas goed. Afmeting: H 22 cm. In red...

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bloesemtak decor. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Drie Japanse bronzen wierookbranders
Resultaat: 180 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse bronzen wierookbranders met foo-honden. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 70 EUR

Lot antiek Japans eierschaal porselein. Vier koppen + vier schotels + drie deksels. Floraal decor. Bodemmerk. Circa 1900. Eén kopje haarlijn, drie goed. Eén schotel haarlijn, drie goed. Deksels goed. ...

Twee Chinese vazen , H 16,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vazen met landschap/pagode decor. Chips + restauratie. In matig/redelijke staat. Afmeting: H 16,5 cm.

Drie Chinese vazen, H 16 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vazen met landschap/pagode decor. Haarlijnen in bovenrand + chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee kleine Chinese dekselvazen, H 13 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen dekselvazen. 18e - 19e Eeuw. Met vaas/figuren decor. 1x Randschade + chips deksel. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 14,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zware Chinese wierookbrander van brons met olifanten koppen en patina. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinees vergiet + lekschaal Ø 19 - 22,5 cm.
Startprijs 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vergiet met lekschaal. Floraal decor. Minimale randgrit. Afmeting: Ø 19 - Ø 22,5 cm. In goede staat.

Vier kleine Chinese schotels Ø 8,5
Resultaat: 190 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. 2x Zotjes met vogels decor, één haarlijn. 2x Zotjes met vliegjes/peterselie decor. Afmeting: Ø 8,5 - 9 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 600 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: drie kopjes met geisha/landschap decor. En vier schotels met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - Ø 12,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese (mini) vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met landschap decor. Beiden haarlijn. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese kop + schotel
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotel. Hengelaar in landschap decor. Schotel chip, kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - Ø 11,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees/Japans porselein
Startprijs 150 EUR

Drie delen antiek Chinees/Japans porselein. 1x Kantonese schotel met polychome krijger decor + bodemmerk. 1x Gemberpot met floraal decor en karaktertekens. 1x Japanse schotel met floraal decor. Afmeti...

19e Eeuwse Japanse Satsuma schotel Ø 21,5 cm.
Resultaat: 140 EUR

Prachtige 19e eeuwse gedetailleerd beschilderde Japanse Satsuma/ kutani schotel met haan/kip/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese deksels Ø 15 - 16 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen deksels. 18e - 19e Eeuw. Floraal decor. 1x Gerestaureerd. 1x Chips. Afmeting: Ø 15 - 16 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese diepe schotels
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/pagode decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Antieke Japanse of Chinese vaas, H 22 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse of Chinese porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Zes antieke Chinese schotels Ø 12 - Ø 16,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 1x 18e Eeuw. 5x 19e Eeuw. Eén schotel haarlijn + chip. Rest goed. Bodemmerken. Afmeting: Ø 12 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 24 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk. Met dubbele blauwe ring. Afmeting: H 5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal decor. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees bronzen beeld
Resultaat: 100 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese kommen Ø 15 cm.
Resultaat: 170 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen kommen op hoge voet met konijnen decor. Eén kom beschadigd, andere kommen goed. Afmeting: H 12,5 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 58,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.

Bijzonder Chinees Familie Rose bord Ø 20,2 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose bord met hoge omranding. Voorzien van fijne figuren beschildering en goud decor. Afmeting: H 4,2 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen waterpot op drie poten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Resultaat: 125 EUR

18e Eeuwse encre de chine theebus met rijtuig/goud decor. Bovenrand restauratie. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.

Japans bord Ø 30,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.

Boeddhistisch bronzen figuur, H 41 cm.
Startprijs 300 EUR

Boeddhistisch bronzen figuur met vier armen en knots op lotusbloem. India. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Gerestaureerd. Landschap/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 15 - 23 cm. In matige staat.

Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm.
Resultaat: 425 EUR

Antieke Chinees porseleinen Wucai vaas. Rood, floraal, met dubbele bodemring. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 30 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese pelgrimvaas, H 17 cm.
Startprijs 1.250 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theepot
Resultaat: 950 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren in landschap/floraal decor + tekst. Met signatuur. Afmeting: 11 x 18 x 6 cm. In goede staat.

Twee delen China
Resultaat: 100 EUR

Twee delen China. 19e Eeuw of ouder. 1x Antieke bronzen vaas. 1x Waterkom, zonder deksel, met draken decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met orchidee en vlinder decor. Haarlijn/schilfers. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Japans Satsuma theeservies
Resultaat: 80 EUR

Antiek zeven-delig Japans Satsuma theeservies. Met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.
Startprijs 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.