56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Hollandse kapspiegel
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten kapspiegel met twee lades + koperbeslag. Afmeting: 75 x 44 x 22 cm. In goede staat.

Indonesische kamferkist
Resultaat: 130 EUR

Indonesische houtgestoken kamferkist met klauwpoten. Rondom met vogels in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 93 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 1860
Resultaat: 150 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast met gebogen front. Circa 1860. Afmeting: 98 x 103 x 41 cm. In goede staat.

Twentse kist
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist met annotatie 1759. Met kerfsnede, slot + sleutel en stollen. Afmeting: 100 x 166 x 76 cm. In goede staat.

Franse armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse, houtgestoken armleunstoel. Eikenhout. Floraal decor. Neo renaissance. Afmeting: 147 x 60 x 70 cm. In goede staat.

Hollandse barok commode
Resultaat: 160 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 76 x 42 x 87 cm. In goede staat.

Deense design bureautafel
Resultaat: 400 EUR

Deense design bureautafel met lades, gemaakt van hardhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 160 x 80 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken dekenkist
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Geen slot, geen sleutel. Afmeting: 70 x 125 x 65 cm. In goede staat.

Italiaanse bijzettafel met intarsia + speelwerk
Resultaat: 60 EUR

Italiaanse bijzettafel met speelwerk + opklapbaar blad met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 38 x 28 cm. In goede staat.

Antiek tafeltje met snijwerk
Resultaat: 80 EUR

Engels? antiek tafeltje met snijwerk, octagonaal blad en 4-spant poot. 19e Eeuw. Afmeting: 85 x 67 x 67 cm. In goede staat.

Antieke piano hocker, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse piano hocker met klepzitting. Geëboniseerd eiken. Circa 1880. Afmeting: 60 x 54 x 36 cm. In goede staat.

Antiek theekastje, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 74 x 100 x 42 cm. In goede staat.

Mahoniehouten tv-kast
Startprijs 350 EUR

Klassieke mahoniehouten tv-kast met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 122 x 97 x 48 cm. In goede staat.

Art deco boekenkast, 1930
Startprijs 300 EUR

Wortelnoten art deco 4-deurs boekenkast met intarsia. Circa 1930. Afmeting: 181 x 181 x 55 cm. In zeer goede staat.

Nachtkastje
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkastje met band-intarsia. Handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 40 x 42 cm. In geode staat.

Nachtkastje
Startprijs 120 EUR

Duits biedermeier nachtkastje van kersenhout. 19e Eeuw. Gerestaureerd + handgepolitoerd. Circa 1830. Afmeting: 80 x 44 x 33 cm. In goede staat.

Duitse vertico, 1880
Startprijs 200 EUR

Duitse gründerzeit vertico met volle zuilen en snijwerk. Eikenhout. Rugwand mist stuk. Afmeting: 138 x 103 x 50 cm. In redelijke staat.

Antieke Louis Philippe eettafel, 1860
Resultaat: 120 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met zware houtgestoken 4-spant poot. Circa 1860. Afmeting: H 75 x Ø 116 cm. In goede staat.

Hollandse spiegel bonheur, 1860
Resultaat: 225 EUR

Hollandse Willem III notenhouten open spiegel bonheur. Circa 1860. Afmeting: 113 x 60 x 170 cm. In zeer goede staat.

Engelse speeltafel
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse speeltafel van palissanderhout. Met klauwpoten. Lichte fineerschade zijkanten. Afmeting: 75 x 91 x 90 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese hocker
Resultaat: 200 EUR

Twee hardhouten gestoken Chinese hockers met marmeren blad. Bloesemranken. 20e Eeuw. Afmeting: H 91 cm. In goede staat.

Eiken kist
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse eikenhouten dekenkist met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 66 x 103 x 60 cm. In goede staat.

Chinese/Oosterse hocker
Resultaat: 100 EUR

Hardhouten Chinese/Oosterse opengewerkte hocker. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 52 x 52 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 80 EUR

Antieke smalle halspiegel. Deels verguld + bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: H 202 x B 50 cm. In goede staat.