Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke tafel met Delftse plaquettes
Startprijs 750 EUR

Antieke Hollandse tafel met daarin twee grote Hollandse 18e eeuwse rococo Delftse fayence plaquettes en rondom druivenranken. Afmeting: 62 x 77 x 130 cm. In goede staat.

Eethoek (tafel + 4 stoelen)
Startprijs 400 EUR

Set van vier antieke mahoniehouten stoelen (circa 1900) met band-intarsia + Engelse mahoniehouten tafel, circa 1880. Afmeting: 99 x 46 x 43 cm. / 80 x 115 x 90 cm. In goede staat.

Antieke Engelse passpiegel, 1880
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse verstelbare passpiegel van mahoniehout. Met messing kaarskandelaren, wielen en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 75 x 60 cm. In goede staat.

Noten secretaire
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten damessecretaire met intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 82 x 37 cm. In goede staat.

Henri Deux tafel
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Henri Deux tafel, Frankrijk ca 1880. 77x99x110cm. Conditie goed.

Mahonie tafel (biedermeier)
Startprijs 100 EUR

Mahonie houten biedermeier tafel met bollen aan de poot en het blad heeft een geschulpte rand. ca 1860. 78xø115cm. Conditie goed.

Eiken dressoir
Resultaat: 200 EUR

Antiek eikenhouten Jacht Kredenz met wild voorstelling, ca 1890. 140x150x75cm. In goede staat.

19e Eeuwse Engelse commode
Startprijs 450 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Mahonie commode, 1870
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek religieus kabinet
Startprijs 650 EUR

Antiek gepolychromeerd religieus kabinet (relikwie kast) met één deur en drie lades, gotische kenmerken + noten fineer. Afmeting: 61 x 62 x 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kist
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse eikenhouten kist met smeedijzeren deksel en beslag. Afmeting: 50 x 46 x 48 cm. In goede staat.

Twee Engelse stoelen
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Engelse stoelen in Windsor-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 65 x 60 cm. In goede staat.

Engelse partnerdesk
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Engelse partnerdesk met aan beide kanten lades + messing beslag. Eiken. Afmeting: 78 x 90 x 140 cm. In zeer goede staat.

Duitse vitrinekast, 1820 kersenhout.
Startprijs 650 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten gefineerde biedermeier vitrinekast met spiegel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 187 x 50 x 107 cm. In goede staat.

Antieke vertico, 1900
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Vier Engelse mahonie stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen met mooi snijwerk. Gesigneerd James Philips & Sons, Union Street Bristol. Afmeting: 103 x 50 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Klein wortelnoten linnenkabinet
Resultaat: 350 EUR

Klein 18e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten linnen kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Handgepolitoerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse 4-deurs kast
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhout gestoken renaissance kast met vier deuren + twee lades. Ranken decor. Eén slot mist + enkele vervangen. Afmeting: 193 x 150 x 63 cm. In goede staat.

Hocker/cloisonné blad
Resultaat: 150 EUR

Chinese hardhouten hocker met cloisonné blad. Floraal/kraanvogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 42 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Oude Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Eiken penantkast, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten penantkast met halve zuilen en kussens op de deuren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 96 x 50 x 105 cm. In goede staat.

Mahonie 1-deurs kast, 1850
Startprijs 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten 1-deurs kast. Circa 1850. Afmeting: 140 x 40 x 88 cm. In goede staat.

Engelse hoekkast
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met schappen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 77 x 45 cm. In goede staat.