Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Delftse schotel Ø 34,5 cm. 6240
Delftse schotel Ø 34,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Italiaanse majolica pot met zuil 6241
Italiaanse majolica pot met zuil
Startprijs 350 EUR
Delftse schotel Ø 34,6 cm. 6242
Delftse schotel Ø 34,6 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Porseleinen devotie portret 6243
Porseleinen devotie portret

Resultaat:

70 EUR

Vijf delen fayence (divers) 6244
Vijf delen fayence (divers)
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Lot Duits porselein (3x) 6245
Lot Duits porselein (3x)

Resultaat:

110 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 34 cm. 6246
Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 34 cm.
Startprijs 350 EUR
Sculptuur van Lomonosov Imperial Porcelain 6247
Sculptuur van Lomonosov Imperial Porcelain
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie design vazen 6248
Drie design vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Theeservies + dienblad 6249
Theeservies + dienblad

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2x Duits porselein 6250
2x Duits porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Delftse dekselpot 6251
Delftse dekselpot

Resultaat:

250 EUR

Twee Delftse vazen, H 21 cm. 6252
Twee Delftse vazen, H 21 cm.
Startprijs 250 EUR
3x 18e Eeuwse Delftse pot 6253
3x 18e Eeuwse Delftse pot
Startprijs 800 EUR
Drie antieke Delftse vazen, H 19 - 28 cm. 6254
Drie antieke Delftse vazen, H 19 - 28 cm.
Startprijs 250 EUR
5-Delig Delfts kaststel, 1900 6255
5-Delig Delfts kaststel, 1900
Startprijs 750 EUR
Antieke tabakspot 6256
Antieke tabakspot
Startprijs 225 EUR
Twee Delftse paarden 6257
Twee Delftse paarden
Startprijs 500 EUR
2x Albarello 6258
2x Albarello
Startprijs 950 EUR
Delftse tabakspot 6259
Delftse tabakspot
Startprijs 400 EUR
Delftse tabakspot, 1780 6260
Delftse tabakspot, 1780
Startprijs 450 EUR
6x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 23 cm. 6261
6x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Startprijs 450 EUR
Zeldzaam 6-delig Delfts kaststel 6262
Zeldzaam 6-delig Delfts kaststel
Startprijs 1.700 EUR
3-Delig Delfts kaststel 6263
3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 350 EUR