Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Delfts-witte sculptuur 6048
18e Eeuwse Delfts-witte sculptuur
Startprijs 300 EUR
Drie Delftse schotels Ø 24 - 35 cm. 6049
Drie Delftse schotels Ø 24 - 35 cm.
Startprijs 80 EUR
5-Delig Delfts kaststel, H 22 - 32 cm. 6050
5-Delig Delfts kaststel, H 22 - 32 cm.
Startprijs 500 EUR
18e Eeuwse Delftse strooppot 6051
18e Eeuwse Delftse strooppot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Delftse tulpenvaas 6052
Delftse tulpenvaas

Resultaat:

250 EUR

5-Delig antiek kaststel, 1900 6053
5-Delig antiek kaststel, 1900
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Delftse siroopkan, H 24 cm. 6054
18e Eeuwse Delftse siroopkan, H 24 cm.
Startprijs 600 EUR
Twee Delftse fayence schotels Ø 35 cm. 6055
Twee Delftse fayence schotels Ø 35 cm.
Startprijs 300 EUR
Twee Delftse schotels Ø 31 cm. 6056
Twee Delftse schotels Ø 31 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm. 6057
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 33,7 cm. 6058
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 33,7 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Twee Delftse bloempotten Ø 28 cm. 6059
Twee Delftse bloempotten Ø 28 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Delftse plaquettes 6060
Twee Delftse plaquettes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6061
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Delftse apothekerspot, H 18,5 cm. 6062
Delftse apothekerspot, H 18,5 cm.

Resultaat:

750 EUR

Makkumer vogelkooi, 26 x 26 cm. 6063
Makkumer vogelkooi, 26 x 26 cm.
Startprijs 200 EUR
Makkumer vogelkooi, 26 x 26 cm. 6064
Makkumer vogelkooi, 26 x 26 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Delftse apothekerspot 6065
18e Eeuwse Delftse apothekerspot

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (60 st.) 6066
Lot antieke tegels (60 st.)

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Lot Hollandse tegels (35 st.) 6067
Lot Hollandse tegels (35 st.)

Resultaat:

400 EUR

Lot tegels (86 st.) 6068
Lot tegels (86 st.)
Startprijs 360 EUR
Lot Friese tegels (20 st.) 6069
Lot Friese tegels (20 st.)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Delftse terrine + wandfontein 6070
Delftse terrine + wandfontein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot antieke 'witjes' wandtegels (105 st.) 6071
Lot antieke 'witjes' wandtegels (105 st.)

Resultaat:

425 EUR