Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Delen zilver 188
2 Delen zilver

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Doos naai-necessaire 1
Doos naai-necessaire

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Zilveren bestek met viscouvert 15
Zilveren bestek met viscouvert

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Cassette met zilveren lepels/vorken 21
Cassette met zilveren lepels/vorken

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Zilveren eeuwig durende kalender, Calendarium Perpetuum. 141
Zilveren eeuwig durende kalender, Calendarium Perpetuum.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Zilveren wijwaterbak 56
Zilveren wijwaterbak

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren tafelset met kristal.4x 195
Zilveren tafelset met kristal.4x

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 74
Zilveren broodmand

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren ijsvogel 8
Zilveren ijsvogel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel op onderschotel 43
Zilveren koektrommel op onderschotel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren vorken/lepels 22
Zilveren vorken/lepels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Suikerbak met zilverwerk 214
Suikerbak met zilverwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies met comfoor 231
Zilveren theeservies met comfoor

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Tabaksdoos met zilverwerk 97
Tabaksdoos met zilverwerk

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren kandijbak 106
Zilveren kandijbak

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Nautilus schelp op zilveren voet 94
Nautilus schelp op zilveren voet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren theeketel & roomkan 107
Zilveren theeketel & roomkan

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren presenteerblaadje 249
Zilveren presenteerblaadje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Plated bestek 174
Plated bestek

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren jardiniere 38
Zilveren jardiniere

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote plated boot 47
Grote plated boot

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Emaille bestek, goud op zilver 59
Emaille bestek, goud op zilver

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren opdienlepel 18e eeuw 138
Zilveren opdienlepel 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren doos met de nachtwacht 12
Zilveren doos met de nachtwacht

Resultaat:

300 EUR