Bijzonder grote kobalt blauwe porseleinen olielamp met vergulde messing monturen. Circa 1880. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Drie antieke samovaars. Onder andere; 2x Rusland. 19e Eeuw. Messing. Afmeting: H 43 - 50 cm. In goede staat.
Twee massief marmeren cassolettes met bronzen ornamenten/monturen en ramskoppen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee bijzonder grote vergulde bronzen kaarskandelaren met draken en cloisonné. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Bijzondere kobalt blauwe porseleinen pronkbokaal met vergulde bronzen monturen + ramskoppen. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Vijf-delig houten rookstel. Holland. Ontwerp Cris Agterberg. Uitvoering N.V. v/h Hero de Groot. Circa 1926. Gebruikssporen. Afmeting: 6 - 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen kastanje vazen met polychromie. Circa 1820. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen vergulde wandlampen met zwanen. Empire-stijl. Afmeting: 33 x18 x 11 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke messing met bronzen lampenvoet, voorzien van diverse putti's. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse bronzen charles dix kaarskandelaren. Eén bobeche mist. Circa 1830. Afmeting: H 17 - 18 cm. In goede staat.
Geëboniseerde houten mandoline met parelmoer-inleg + speeldoos. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Frans keramiek met vergulde messing monturen. Bestaande uit: Eén bokaal en drie pijpvazen. Circa 1900. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.
Gesigneerde Duitse dekseldoos van notenhout met brons vergulde monturen. O.B. Friedrich Dresden. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met cherubijnkoppen. Eén kandelaar geëlektrificeerd (later). Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke zakkroonluchter met prismen glas + bronzen monturen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x Ø 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans geëboniseerde houten dekseldoos met bronzen montuur en groot porseleinen medaillon. Gecontourneerd. Gesigneerd Maison Gouache. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm.
Oude Duitse E. Leitz Wetzlar Leica camera met beschrijving. D.R.P. Ernst Leitz nr. 680343. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting; 8 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 46 x 40 x 28 cm. In goede staat.
Antieke opticien-brillen set met diverse sterktes. In notenhouten kist. Circa 1900. Afmeting: 7 x 33 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme plated messing tazza met floraal decor, putti, ramskoppen/cherubijn koppen. Circa 1880. Afmeting: 32 x Ø 37 cm. In goede staat.