Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x Swarovski figuren 5500
4x Swarovski figuren

Resultaat:

200 EUR

5x Swarovski figuren 5501
5x Swarovski figuren
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Lot Swarovski figuren (3x) 5502
Lot Swarovski figuren (3x)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Glazen apothekerspot 5503
2x Glazen apothekerspot

Resultaat:

80 EUR

Boheemse vaas, H 43,5 cm. 5504
Boheemse vaas, H 43,5 cm.
Startprijs 80 EUR
A. Mazoyer glazen vaas, H 17,8 cm. 5505
A. Mazoyer glazen vaas, H 17,8 cm.
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Lot Swarovski figuren (8x) 5506
Lot Swarovski figuren (8x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Swarovski figuren (10x) 5507
Lot Swarovski figuren (10x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Swarovski figuren (8x) 5508
Lot Swarovski figuren (8x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot Swarovski figuren (8x) 5509
Lot Swarovski figuren (8x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie antieke slingerglazen 5510
Drie antieke slingerglazen

Resultaat:

90 EUR

18e Eeuws glazen jacht flacon 5511
18e Eeuws glazen jacht flacon
Startprijs 150 EUR
Set glazen Murano stijl vogels 5512
Set glazen Murano stijl vogels
Startprijs 50 EUR
Set geslepen kandelaren 5513
Set geslepen kandelaren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot Copier glaswerk (divers) 5514
Lot Copier glaswerk (divers)

Resultaat:

600 EUR

Glazen Legras vaas, 1910 5515
Glazen Legras vaas, 1910
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot oud/antiek glas (3x) 5516
Lot oud/antiek glas (3x)

Resultaat:

60 EUR

Lot glas (3x) 5517
Lot glas (3x)
Startprijs 70 EUR
Antieke pijpvaas van glas, 1920 5518
Antieke pijpvaas van glas, 1920
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Originele Murano Mille Fiori schaal, 1960 5519
Originele Murano Mille Fiori schaal, 1960

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie antieke glazen vazen 5520
Drie antieke glazen vazen

Resultaat:

100 EUR

Vier delen antiek glaswerk 5521
Vier delen antiek glaswerk
Startprijs 50 EUR
18e Eeuwse wijnspoeler 5522
18e Eeuwse wijnspoeler
Startprijs 600 EUR
Zeldzame druivenspoeler Ø 17,8 cm. 5523
Zeldzame druivenspoeler Ø 17,8 cm.
Startprijs 275 EUR