Antiek, groot metalen kinderfornuis. Professioneel gerestaureerd. Eén-pits + oven. Circa 1880. Afmeting: 50 x 30 x 62 cm. In goede staat.
Groot lot met diverse kinder-strijkijzers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.