Drie-delige antieke jugendstil majolica asperge-set. Circa 1910. Austria met reliëf merkteken. Schaal + lekschaal + sauskom. Eén pootje gelijmd. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 11-delig Duits R.C. Versailles Bavaria deelservies met bessen + goud decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 25 - 43 cm. In goede staat.
Vier 17e eeuwse wandtegels met tulp decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse wandborden. Circa 1900. 1x Tichelaar Makkum, polychrome, 1919. 1x Figuren in arreslee,naar Otto Eerelman. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.
Antieke tabakspot, circa 1900 + herdenkingsbord Mobach 'onder den oranjeboom'. 1813 - 1913. Afmeting: 28 - 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse fayence bierpul met chinoiserie decor + annotatie 1744 op deksel. Duitsland. Afmeting: H 23 cm. In zeer goede originele staat.
18e Eeuwse fayence schenkkan met letter E. Hanau of Delft. Gerestaureerd. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee vroege Duitse Meissen wit-porseleinen kaarskandelaren. 18e Eeuw. Minimale chip bloemen mogelijk. Afmeting: H 50 - 51 cm. In goede staat.