Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

Gouden snuifdoos, 18 eeuw Daniel Govaers (of Gouers) 1
Gouden snuifdoos, 18 eeuw Daniel Govaers (of Gouers)

9.500 EUR

18e Eeuwse snuifdoos met zilver & agaat 2
18e Eeuwse snuifdoos met zilver & agaat
Startprijs 500 EUR
18e Eeuwse snuifdoos, chantille, Saint Cloud 3
18e Eeuwse snuifdoos, chantille, Saint Cloud
Startprijs 700 EUR
2 Zilveren kandelaren 4
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 425 EUR
3-Delig zilveren servies 5
3-Delig zilveren servies

550 EUR

Zilveren putti met houder 6
Zilveren putti met houder

110 EUR

Zilveren jardiniere met blauw glas 7
Zilveren jardiniere met blauw glas
Startprijs 700 EUR
Twee parfumflacons, zilver verguld 8
Twee parfumflacons, zilver verguld

200 EUR

3-Delig zilveren servies 9
3-Delig zilveren servies

500 EUR

18e Eeuwse zilveren koffiekan 10
18e Eeuwse zilveren koffiekan
Startprijs 950 EUR
2 Zilveren kannen 11
2 Zilveren kannen
Startprijs 850 EUR
Zilveren bonbonmandje 12
Zilveren bonbonmandje
Startprijs 120 EUR
Zilveren comfoor 13
Zilveren comfoor

100 EUR

Zilveren tabaks/muziekdoos 14
Zilveren tabaks/muziekdoos

550 EUR

Zeldzame karaf met zilverwerk 15
Zeldzame karaf met zilverwerk

450 EUR

2 Zilveren miniaturen 16
2 Zilveren miniaturen

90 EUR

Zeldzame karaf met zilverwerk 17
Zeldzame karaf met zilverwerk

850 EUR

Zilveren bonbonschaal 18
Zilveren bonbonschaal
Startprijs 120 EUR
Zilveren theepot 19
Zilveren theepot

120 EUR

Zilveren kurkentrekker met huls 20
Zilveren kurkentrekker met huls
Startprijs 225 EUR
3 Zilveren schalen 21
3 Zilveren schalen
Startprijs 500 EUR
Odeurflacon met goud 22
Odeurflacon met goud
Startprijs 180 EUR
Odeurflacon met gouden dop in cassette 23
Odeurflacon met gouden dop in cassette

180 EUR

Antiek zilveren kandelaar 24
Antiek zilveren kandelaar

275 EUR