Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Haardscherm, blaasbalg + openhaard bestek 2142
Haardscherm, blaasbalg + openhaard bestek

Resultaat:

80 EUR

19e Eeuwse 10 liter maat 2143
19e Eeuwse 10 liter maat
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke aker 2144
Antieke aker

Resultaat:

60 EUR

Beschilderd dienblad 2145
Beschilderd dienblad
Startprijs 50 EUR
Majolica petroleumlamp 2146
Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Joodse olielamp 2147
Joodse olielamp

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Stoof + ketel 2148
Stoof + ketel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stoof + ketel 2149
Stoof + ketel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stoof + ketel 2150
Stoof + ketel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Reuge speeldoos 2151
Reuge speeldoos

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Compagnon viool 2152
Compagnon viool

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke citer, 1910 2153
Antieke citer, 1910

Resultaat:

30 EUR

Zwitserse speeldoos 2154
Zwitserse speeldoos
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Accordiola accordeon + koffer 2155
Accordiola accordeon + koffer

Resultaat:

80 EUR

Zwitserse speeldoos, 1880 2156
Zwitserse speeldoos, 1880
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Speeldoos + platen, 1880 2157
Speeldoos + platen, 1880

Resultaat:

400 EUR

Antieke accordeon, 1900 2158
Antieke accordeon, 1900
Startprijs 50 EUR
Oude Engelse microscoop, 1920 2159
Oude Engelse microscoop, 1920
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oost-Duitse hygrometer 2160
Oost-Duitse hygrometer

Resultaat:

50 EUR

Voor-oorlogse bakelieten telefoon 2161
Voor-oorlogse bakelieten telefoon
Startprijs 50 EUR
Kodak Six 20F Box + foedraal 2162
Kodak Six 20F Box + foedraal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Miniatuur schilderijen 2163
2x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

80 EUR

Dubbel miniatuur portret, 19e eeuw 2164
Dubbel miniatuur portret, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR
Portret miniatuur met hond 2165
Portret miniatuur met hond
Startprijs 170 EUR