Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Saturn tafellamp, H 53 cm.
Startprijs 80 EUR

Messing Saturn tafellamp uit de 80-er jaren. Ontwerp Robert Sonneman. Eén deukje voet. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen tafellamp, H 35 cm.
Startprijs 150 EUR

Jugendstil-stijl naar Gallé glazen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Boek door Toon Hermans 'Kladboek'
Startprijs 80 EUR

Toon Hermans handgesigneerd Kladboek uit 1953. Met diverse gedichten en tekeningen. Lithografieën. Afmeting: 28 x 21 x 2 cm. In goede staat.

Boek 'de moderne grafiek uit 1928' (moderne kunstenaars)
Startprijs 80 EUR

Boek 'De Moderne Grafiek' uit 1928. Gerard Sluyter. Met elf originele houtsnedes + gravures. Onder anderen; Else Berg en Erich Wichman. Afmeting: 32 x 25 x 21,8 cm. In goede staat.

2x Walter Bosse kapstokhaken (brons)
Startprijs 100 EUR

Twee bronzen wandkapstok-haken met dierenkoppen. Ontwerp Walter Bosse. Oostenrijk. Circa 1950. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Koperen inktstel , 1910
Startprijs 100 EUR

Koperen jugendstil inktstel. Holland. Circa 1910. Naar ontwerp van Jan Eisenloeffel. 1876 -1957. Afmeting: 11 x 27 x 15 cm. In goede staat.

Tabaksdoos + pijpenpluizer
Startprijs 80 EUR

Grote koperen tabaksdoos met benen pijpenpluizer welke voorzien is van een zilveren punt. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 9 x 6,5 cm. In goede staat.

Afrikaanse suiker/zout hamer
Startprijs 70 EUR

Antiek bronzen noord Afrikaanse Touareg suiker of zout hamer. Met gravering. Afmeting: L 22,2 cm. In goede staat.

Lot met briefopeners, divers (3x)
Startprijs 70 EUR

Drie antieke brievenopeners van messing. Divers. Art Nouveau. Circa 1910. Afmeting: L 20 - 22 cm. In goede staat.

2x Chinese cloisonné vaas + sokkels
Startprijs 80 EUR

Stel Chinese cloisonné vazen op sokkel met floraal decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot bierpullen (divers)
Startprijs 50 EUR

Lot met zes diverse bierpullen. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Eén haarlijn. Afmeting: 14 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Lot brons/koperwerk
Startprijs 80 EUR

Lot divers brons + koperwerk. Onder andere; vijzels, kanon, strijkijzer, weegschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

Snavelkan (Jemen/Sana)
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen snavelkan uit Jemen/Sana. Vogel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese vogelkooi, 70 x Ø 36 cm.
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese vogelkooi van bamboe, met porseleinen voederbakjes + messing medaillon. Afmeting: 70 x Ø 36 cm. In goede staat.

Oosterse lamp, H 34 cm.
Startprijs 70 EUR

Oosterse tafellamp van koper met glazen stenen gedecoreerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Koekjesschaal, ca. 1925
Startprijs 70 EUR

Art Deco vernikkelde koekjesschaal met blauw-glazen binnenschaal. In de stijl van J. Eisenloeffel, 1870 - 1956. Circa 1925. Enkele gebruikssporen. Afmeting: 18,5 x 15 cm. In goede staat.

2x Portret van gips in lijst
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Zuid Duitse portretten van gips, geplaatst in zachthouten diepe lijst. Herenportret draagt kroon. Afmeting: 7 x 15 x 16,5 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met verlichting
Startprijs 100 EUR

Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.

Fruitschaal + presenteerblad
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Jugendstil schalen. Circa 1900. 1x Koperen schaal met florale zweepslag. 1x Tin plated schaal met vijver/karper/floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Metalen erts stuk (pyriet?)
Startprijs 60 EUR

Metalen erts stuk. Pyriet? Afmeting: 7,5 x 12 x 10 cm. In goede staat.

Plaquette (terracotta), Italië
Startprijs 70 EUR

Grote geglazuurde terracotta plaquette met voorstelling van Heilige Fransiscus. 1982 Ablamon Faenza Italië. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Chris Haselev lampenvoet (Denemarken)
Startprijs 60 EUR

Deense jaren 60 steengoed lampenvoet door Chris Haselev, voor Jeti Keramiek Denemarken. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Divers (KNAC plaquette + autoklok)
Startprijs 60 EUR

Duitse Kienzle autoklok van chroom (veer klok vast) + plaquette van chroom, Koninklijke Nederlandse Automobiel Club (KNAC). Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Gestoken kom/schaal Ø 22 cm.
Startprijs 60 EUR

Hardhouten kom/schaal, gestoken uit boomstronk. Afrika? 20e Eeuw. Afmeting: 14,5 x Ø 22 cm. In goede staat.