Twee-delige eikenhouten vitrinekast voor verzamelaars. Art Deco-stijl. Zijkanten ook voorzien van deurtjes en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 178 x 50 x 125 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met glasopzet. Twee-delig, met origineel beslag. Afmeting: 225 x 116 x 52 cm. In zeer goede staat.
Duitse mahoniehouten penantkast met twee lades. Circa 1830. Biedermeier. Gepolitoerd. Afmeting: 92 x 75 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke, Duitse notenhouten gründerzeit penantkast met snekken. Circa 1880. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 81 x 46 x 88 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten gründerzeit linnenkast. Circa 1900. Afmeting: 180 x 115 x 52 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten linnen kabinet met origineel beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 211 x 135 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse commode met 5 lades en originele knoppen + been-inleg. Circa 1800. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten sideboard met origineel beslag + sleutels. Circa 1920. Afmeting: 86 x 145 x 55 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten gründerzeit schrijfbureau met vijf lades en origineel beslag. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 75 x 113 x 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten louis philippe wandtafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 69 x 90 x 65 cm. In goede staat.
Antieke etagère-tafel van eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 77 x 48 x 48 cm. In goede staat.
Berkenhouten tafel met lade. Louis seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 72 x 67 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten 1-deurs vitrinekast met messing verguld beslag en schappen. Afmeting: 102 x 76 x 32 cm. In goede staat.
Vier antieke Victoriaanse Engelse stoelen van mahoniehout. Afmeting: 89 x 55 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse Henri Deux eettafel van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 73 x 103 x 102 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schrijftafel. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 77 x 108 x 68 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooie 3-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 77 x 125 x 91 cm. In goede staat.
Twee armleunstoelen, barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Vlekken in stoffering. Afmeting: 110 x 68 x 75 cm. In redelijke staat.
Zeldzame Duitse Dresdner barok hoekkast met etagiere, verguld bronzen beslag en porseleinen plaquettes. Wortelnoten. Circa 1890. Afmeting: 161 x 70 x 45 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 96 x 96 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten louis seize hoekkast met timpaankap. Met tillen op de vier deuren en messing beslag. Bovenste beslag later. Afmeting: 245 x 90 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kastje met klepdeksel. Afmeting: 76 x 45 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse barokstijl secretaire met openslaande knieen met lades, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. 101x120x50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten commode met twee lades, kruispoten, snijwerk en bronzen beslag. Barok stijl. Afmeting: 87 x 100 x 48 cm. In goede staat.