Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Betaaltafel 4040
Betaaltafel
Startprijs 200 EUR
Palissander eettafel 4044
Palissander eettafel
Startprijs 200 EUR
Zeldzaam klapsecretaire 4048
Zeldzaam klapsecretaire
Startprijs 200 EUR
6x Iepenhouten stoelen 4054
6x Iepenhouten stoelen
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten vertico 4099
Wortelnoten vertico
Startprijs 200 EUR
1-Deurs spiegelkast, 1890 4111
1-Deurs spiegelkast, 1890
Startprijs 200 EUR
Gründer penantkast, 1880 4118
Gründer penantkast, 1880
Startprijs 200 EUR
Spiegel, 206 x 77 cm. 4132
Spiegel, 206 x 77 cm.
Startprijs 200 EUR
Louis Seize-set (bank + 4 stoelen) 4178
Louis Seize-set (bank + 4 stoelen)
Startprijs 200 EUR
Bonheur met spiegelopstand, 1860 4194
Bonheur met spiegelopstand, 1860
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten bureau 4197
Wortelnoten bureau
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten vitrinekast, 1900 4211
Wortelnoten vitrinekast, 1900
Startprijs 200 EUR
Bibliotheekkast, 1880 4229
Bibliotheekkast, 1880
Startprijs 200 EUR
Franse buffetkast, 1880 4013
Franse buffetkast, 1880
Startprijs 225 EUR
Betaaltafel 4001
Betaaltafel
Startprijs 250 EUR
Eiken secretaire 4020
Eiken secretaire
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten secretaire 4022
Wortelnoten secretaire
Startprijs 250 EUR
Franse eiken kast (2-delig) 4035
Franse eiken kast (2-delig)
Startprijs 250 EUR
Tafel ingelegd met tegels 4051
Tafel ingelegd met tegels
Startprijs 250 EUR
Biedermeier secretaire, 1860 4058
Biedermeier secretaire, 1860
Startprijs 250 EUR
Engelse tiltop tafel (eiken) 4092
Engelse tiltop tafel (eiken)
Startprijs 250 EUR
Penantkast 4093
Penantkast
Startprijs 250 EUR
Set van zes stoelen (eiken) 4108
Set van zes stoelen (eiken)
Startprijs 250 EUR
Antiek chinoiserie kamerscherm 4116
Antiek chinoiserie kamerscherm
Startprijs 250 EUR