Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Tafel met 8 tegels 4189
Tafel met 8 tegels
Startprijs 40 EUR
Hollands schrijfkabinet 4191
Hollands schrijfkabinet
Startprijs 350 EUR
Hollandse theetafel 4192
Hollandse theetafel
Startprijs 90 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4196
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 700 EUR
Chiffoniere, 1820 4197
Chiffoniere, 1820
Startprijs 150 EUR
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760 4199
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
Startprijs 200 EUR
Engelse vitrinekast 4201
Engelse vitrinekast
Startprijs 100 EUR
Eiken kabinet 4202
Eiken kabinet
Startprijs 160 EUR
Hollandse penantkast, 1860 4203
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Dubbel gebogen Barok commode 4205
Dubbel gebogen Barok commode
Startprijs 80 EUR
Jalouziekastje (mahonie), 1800 4206
Jalouziekastje (mahonie), 1800
Startprijs 150 EUR
Kastje met zij-lade (mahonie) 4207
Kastje met zij-lade (mahonie)
Startprijs 100 EUR
Wortelnoten damesbureau 4208
Wortelnoten damesbureau
Startprijs 180 EUR
Biedermeier bank, 1850 4209
Biedermeier bank, 1850
Startprijs 150 EUR
Gateleg tafel 4210
Gateleg tafel
Startprijs 100 EUR
Commode 4211
Commode
Startprijs 100 EUR
Engels ladenkastje 4212
Engels ladenkastje
Startprijs 100 EUR
Mahonie speeltafel, 1870 4213
Mahonie speeltafel, 1870
Startprijs 170 EUR
Zeldzame kapspiegel, 1820 4214
Zeldzame kapspiegel, 1820
Startprijs 300 EUR
Speeltafel (mahonie) 4215
Speeltafel (mahonie)
Startprijs 180 EUR
Bonheur met spiegelopstand, 1860 4216
Bonheur met spiegelopstand, 1860
Startprijs 275 EUR
Mahonie laden-commode 4217
Mahonie laden-commode
Startprijs 120 EUR
Eiken buikcommode 4218
Eiken buikcommode
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten bureau 4219
Wortelnoten bureau
Startprijs 250 EUR