Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mobach vaas, 1910 - 1915 6192
Mobach vaas, 1910 - 1915

Resultaat:

75 EUR

Mobach Utrecht vaas 6193
Mobach Utrecht vaas
Startprijs 65 EUR
2x Antiek Gouda plateel 6194
2x Antiek Gouda plateel
Startprijs 80 EUR
Glans platelen klokkenstel, 1915 6195
Glans platelen klokkenstel, 1915
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Antiek Gouda plateel 6196
2x Antiek Gouda plateel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6197
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6198
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6199
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

3x Gouda plateelvazen 6200
3x Gouda plateelvazen
Startprijs 30 EUR
Oude/antieke dekseldoos 6201
Oude/antieke dekseldoos
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Aparte oude Yixing kom 6202
Aparte oude Yixing kom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6203
Oude Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude Chinese pot met draak 6204
Oude Chinese pot met draak

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese kom 6205
Oude/antieke Chinese kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese pijpvaas 6206
Oude/antieke Chinese pijpvaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi kom, 18e eeuw 6207
Chinese Kang Xi kom, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote Chinese theepot, 20e Eeuw 6208
Grote Chinese theepot, 20e Eeuw

Resultaat:

100 EUR

Oude/antiekeYixing theepot 6209
Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 400 EUR
Antieke Familie Rose theepot 6210
Antieke Familie Rose theepot
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Oude Chinese vaasjes 6211
3x Oude Chinese vaasjes

Resultaat:

125 EUR

Antieke Chinese gemberpot 6212
Antieke Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
4x Chinese borden, 18e eeuw 6213
4x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Mooie oude/antieke Chinese vaas 6214
Mooie oude/antieke Chinese vaas
Startprijs 500 EUR
5x Imari kastkommen 6215
5x Imari kastkommen
Startprijs 80 EUR
2x Chinese schotels, 17e - 18e eeuw 6216
2x Chinese schotels, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Makkums bordje met zilveren beugel 6217
Makkums bordje met zilveren beugel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Marmeren plaquette in lijst 6218
Marmeren plaquette in lijst

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Antieke Delftse plaquette, 1900 6219
Antieke Delftse plaquette, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6x Makkums aardewerk 6220
6x Makkums aardewerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Hollandse borden 6221
2x Hollandse borden

Resultaat:

40 EUR

Lot antiek Japans porselein, 1900 6222
Lot antiek Japans porselein, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein 6223
Lot Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6224
Lot Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6225
Lot Chinees porselein

Resultaat:

35 EUR

3x Porseleinen plaquettes 6226
3x Porseleinen plaquettes
Startprijs 80 EUR
Antieke Chinese Yixing theepot 6227
Antieke Chinese Yixing theepot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote Imari sierschotel, 19e eeuw 6228
Grote Imari sierschotel, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Chinese Imari sierschotel, 18e eeuw 6229
Chinese Imari sierschotel, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
3x Engelse Royal Crown Derby borden 6230
3x Engelse Royal Crown Derby borden
Startprijs 500 EUR
2x Duitse koffiekannen, 18e eeuw 6231
2x Duitse koffiekannen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
3x Empire vazen, 19e eeuw 6232
3x Empire vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Natuurstenen boeddha's 6233
2x Natuurstenen boeddha's

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Porseleinen uilen 6234
2x Porseleinen uilen

Resultaat:

25 EUR

4 Sitzendorf figuren. 6235
4 Sitzendorf figuren.
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antieke beeldengroep, 1930 6236
Antieke beeldengroep, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke beeldengroep, 1930 6237
Antieke beeldengroep, 1930

Resultaat:

100 EUR

Antieke Royal Doulton kan 6238
Antieke Royal Doulton kan
Startprijs 50 EUR
4x Oude Hummel figuren 6239
4x Oude Hummel figuren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4x Sculpturen, Maria met kind (divers) 6240
4x Sculpturen, Maria met kind (divers)

Resultaat:

60 EUR

Antieke Nymphenburg hond 6241
Antieke Nymphenburg hond
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Art Deco keramieken dameshoofd, 1930 6242
Art Deco keramieken dameshoofd, 1930

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinese Quang Yin 6243
Chinese Quang Yin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kapitale figuren groep Thüringen 6244
Kapitale figuren groep Thüringen

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Keramieken figuur, Steigerend paard 6245
Keramieken figuur, Steigerend paard

Resultaat:

35 EUR

Lot divers jade (4x) 6246
Lot divers jade (4x)
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Lot divers jade (9x) 6247
Lot divers jade (9x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot divers jade stukken (10x) 6248
Lot divers jade stukken (10x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot divers jade stukken (11x) 6249
Lot divers jade stukken (11x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Goebel figuur, Maria 6250
Goebel figuur, Maria

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose schaal 6251
Chinees Familie Rose schaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Familie Rose waterbakje, 19e eeuw 6252
Familie Rose waterbakje, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese borden (14x) 6253
18e Eeuwse Chinese borden (14x)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Oude Chinese siervaas 6255
Oude Chinese siervaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw 6256
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Oude Chinese dekselpot 6257
Oude Chinese dekselpot
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw 6258
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Oude Chinese snuffbottle Peking glas 6259
Oude Chinese snuffbottle Peking glas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Oude/antieke Familie Rose kom 6260
Oude/antieke Familie Rose kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kapitale Chinese kom, 18e eeuw 6261
Kapitale Chinese kom, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
5x Chinese bordjes, 18e eeuw 6262
5x Chinese bordjes, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Grote Chinees Kantonese schaal 6263
Grote Chinees Kantonese schaal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Oud/antiek jade, China 6264
2x Oud/antiek jade, China

Resultaat:

100 EUR

Chinese trekpot, 18e eeuw 6265
Chinese trekpot, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Chinese schotels, 18e eeuw 6266
3x Chinese schotels, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zeldzame set Societé Ceramique Maastricht schalen 6267
Zeldzame set Societé Ceramique Maastricht schalen

Resultaat:

45 EUR

2x Bonbonschalen Arzberg 6268
2x Bonbonschalen Arzberg
Startprijs 40 EUR
Dresden vaas 6269
Dresden vaas
Startprijs 100 EUR
Pirkenhammer vaasje 6270
Pirkenhammer vaasje
Startprijs 80 EUR
3x Meissen schalen 6271
3x Meissen schalen
Startprijs 500 EUR
Antiek Villeroy en Boch servies 6272
Antiek Villeroy en Boch servies
Startprijs 90 EUR
Bing en Gröhndahl gebaksset 6273
Bing en Gröhndahl gebaksset
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Antieke kruik, 1900 6274
Antieke kruik, 1900

Resultaat:

60 EUR

Engelse kan, 19e eeuw 6275
Engelse kan, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Antieke Delftse borden 6276
2x Antieke Delftse borden

Resultaat:

40 EUR

Delfts bord, 18e eeuw 6277
Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 35 EUR
Delfts Fayence bord , 17e - 18e eeuw 6278
Delfts Fayence bord , 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
3x Fayence papborden, 18e eeuw 6279
3x Fayence papborden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
2x Delftse borden, 18e eeuw 6280
2x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
5x Delftse borden , 18e eeuw 6281
5x Delftse borden , 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
2x Delftse borden, 18e eeuw 6282
2x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
19e dekselpot tichelaar 6283
19e dekselpot tichelaar
Startprijs 200 EUR
3x Delftse schotels, 18e eeuw 6284
3x Delftse schotels, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
2x Antieke Delftse plaquettes 6285
2x Antieke Delftse plaquettes
Startprijs 80 EUR
Vier Delfts bonte aardewerken borden 6286
Vier Delfts bonte aardewerken borden
Startprijs 60 EUR
2x Antieke Jugendstil vazen, 1915 6287
2x Antieke Jugendstil vazen, 1915
Startprijs 40 EUR
Oude/antieke apothekersfles, 1920 6288
Oude/antieke apothekersfles, 1920
Startprijs 40 EUR