Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotel Ø 39 cm. 7000
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotel Ø 39 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinees boeddha figuur 7001
Chinees boeddha figuur
Startprijs 60 EUR
Set kop + schotels (6x) 7002
Set kop + schotels (6x)
Startprijs 700 EUR
2x Kang Xi bord Ø 24,5 - 25,2 cm. 7003
2x Kang Xi bord Ø 24,5 - 25,2 cm.
Startprijs 200 EUR
2x Kang Xi bord Ø 24,6 cm. 7004
2x Kang Xi bord Ø 24,6 cm.
Startprijs 200 EUR
Lot Chinees porselein 7005
Lot Chinees porselein
Startprijs 200 EUR
Chinese pot Ø 24,5 cm. 7006
Chinese pot Ø 24,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Wanli stijl bord Ø 21,6 cm. 7007
Wanli stijl bord Ø 21,6 cm.
Startprijs 200 EUR
Antieke Chinese kom Ø 19,6 cm. 7008
Antieke Chinese kom Ø 19,6 cm.
Startprijs 200 EUR
Lot Chinese kop + schotels 7009
Lot Chinese kop + schotels
Startprijs 300 EUR
2x Grote Chinese Cheng Lung kom Ø 41,5 cm. 7010
2x Grote Chinese Cheng Lung kom Ø 41,5 cm.
Startprijs 600 EUR
Chinese mosterdpot, H 13,5 cm. 7011
Chinese mosterdpot, H 13,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinees bord Ø 28,2 cm. 7012
Chinees bord Ø 28,2 cm.
Startprijs 200 EUR
Lot Chinese kop + schotels (6x) 7013
Lot Chinese kop + schotels (6x)
Startprijs 250 EUR
3x Chinees bord Ø 21,5 cm. 7014
3x Chinees bord Ø 21,5 cm.
Startprijs 150 EUR
5-Delig Kantonees kaststel 7015
5-Delig Kantonees kaststel
Startprijs 250 EUR
Chinees bord Ø 26 cm. 7016
Chinees bord Ø 26 cm.
Startprijs 150 EUR
Lot Chinese kop + schotels 7017
Lot Chinese kop + schotels
Startprijs 200 EUR
Zeldzame Chinese pijpvaas 7018
Zeldzame Chinese pijpvaas
Startprijs 200 EUR
2x Chinese dekselvaas 7019
2x Chinese dekselvaas
Startprijs 120 EUR
2x Kang Xi porselein 7020
2x Kang Xi porselein
Startprijs 120 EUR
3x Chinese vaas 7021
3x Chinese vaas
Startprijs 150 EUR
Chinese vaas 7022
Chinese vaas
Startprijs 120 EUR
Lot divers porselein 7023
Lot divers porselein
Startprijs 120 EUR