Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Chinees houtsnijwerk
Startprijs 50 EUR

Twee delen oud/antiek houtsnijwerk. China. 1x Altaarstuk, 19e eeuw. 1x Kaptafel met parelmoer-inleg, moet worden gerepareerd. Afmeting: 50 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 31 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met vlekken-glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars-achtig glazuur. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees
Startprijs 50 EUR

Groot lot Chinees/Japans porselein. 18e - 19e Eeuw. 11x China, beschadigd. 1x Japan Satsuma, geisha's in tuin, goed. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 6 - 32 cm.

3x Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen gemberpotten met houten deksel en landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In goede staat.

Celadon schaal Ø 27 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

5x Imari bord Ø 20 - 21,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen wierookpot
Startprijs 50 EUR

Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 28 cm.
Startprijs 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Lot divers China/Japan
Startprijs 50 EUR

Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...

Lot Aziatica (8x)
Startprijs 50 EUR

Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Chinees boeddha figuur
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen boeddha figuur. Tung Ch. 19e Eeuw. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Japanse schaal Ø 24 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote Japanse 8-hoekige schaal met figuren voorstelling en rondom versierd met bloem decor. 19e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Oosters koperwerk (China?)
Startprijs 60 EUR

Drie delen Oosters koperwerk. China? Bestaande uit; 1x Chinese opiumpijp met vleermuis/salamander en karakter tekens. 1x Kopergeslagen ghendi schenkkan. 1x Kopergeslagen kom. 19e - 20e Eeuw. Afmeting:...

2x Japan (kistje + schaal)
Startprijs 60 EUR

Japanse schaal + een dekseldoos met parelmoer inleg. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 48 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude/antieke Chinese dekseldoos, gemaakt van twee Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x Ø 5 cm. In goede staat.

Lot Chinese munten (12x)
Startprijs 60 EUR

Lot met twaalf oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 1 - 2,3 cm. In goede staat.

5x Japan/China (divers)
Startprijs 60 EUR

Vijf delen divers porselein uit Japan/China. Onder meer; Satsuma, blanc de chine, familie rose cup (chips). Eén deksel satsuma gelijmd. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese vaas (miniatuur)
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee met draken decor. Eén met floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 8,5 - 9,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (China/Japan)
Startprijs 60 EUR

Elf delen antiek Japans/Oosters porselein. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

2x Imari bord Ø 29 - 42 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas op sokkel
Startprijs 60 EUR

Antiek Japanse cloisonné pijpvaas in Meiji stijl. Floraal decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Tibetaanse tangka
Startprijs 60 EUR

Oude/antieke Tibetaanse tangka. Gouache. Afmeting: H 83 x B 55 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met tekst + signatuur decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.