Zoeken

18e Eeuwse Familie Rose kom Ø 20,1 cm. 7421
18e Eeuwse Familie Rose kom Ø 20,1 cm.
Startprijs 60 EUR
2x Kang Xi bord met zilveren beugel 7467
2x Kang Xi bord met zilveren beugel
Startprijs 60 EUR
Chinees beeld van hout 7485
Chinees beeld van hout
Startprijs 60 EUR
Japanse Imari bloempot 7491
Japanse Imari bloempot
Startprijs 60 EUR
3x Chinees aquarel 7495
3x Chinees aquarel
Startprijs 60 EUR
Bronzen boeddha 7512
Bronzen boeddha
Startprijs 60 EUR
2x Chinese schotel Ø 13,8 cm. 7526
2x Chinese schotel Ø 13,8 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinese Imari theepot 7565
Chinese Imari theepot
Startprijs 60 EUR
Bronzen boeddha, H 24 cm. 7574
Bronzen boeddha, H 24 cm.
Startprijs 60 EUR
Twee Chinese borden Ø 15,4 7575
Twee Chinese borden Ø 15,4
Startprijs 60 EUR
Lot Chinees porselein (3x) 7577
Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 60 EUR
Chinese trekpot, H 12,3 cm. 7578
Chinese trekpot, H 12,3 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinese sculptuur, H 30 cm. 7605
Chinese sculptuur, H 30 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinees Pekingglas + console 7611
Chinees Pekingglas + console
Startprijs 60 EUR
2x Chinees vaasje 7626
2x Chinees vaasje
Startprijs 60 EUR
Lot lakstempels (7x) 7635
Lot lakstempels (7x)
Startprijs 60 EUR
Chinese theepot 7636
Chinese theepot
Startprijs 60 EUR
2x Japanse parfumflacon 7637
2x Japanse parfumflacon
Startprijs 60 EUR
Chinese kinderschoenen 7638
Chinese kinderschoenen
Startprijs 60 EUR
Chinese vaas, H 23,6 cm. 7668
Chinese vaas, H 23,6 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinese stopfles, H 32 cm. 7677
Chinese stopfles, H 32 cm.
Startprijs 60 EUR
Lot Chinese schotels (5x) 7678
Lot Chinese schotels (5x)
Startprijs 60 EUR
3x Chinese Imari kop/schotel 7685
3x Chinese Imari kop/schotel
Startprijs 60 EUR
Lot spekstenen beelden (7x) 7701
Lot spekstenen beelden (7x)
Startprijs 60 EUR