18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Toreador, onduidelijk gesign. 1094
Toreador, onduidelijk gesign.
Startprijs 400 EUR
Henk Albers 1095
Henk Albers
Startprijs 30 EUR
Wim Bos 1096
Wim Bos
Startprijs 400 EUR
Antony Keizer 1097
Antony Keizer
Startprijs 500 EUR
Corneille 1098
Corneille
Startprijs 150 EUR
Corneille 1099
Corneille
Startprijs 150 EUR
Lucebert, olieverf op papier 1100
Lucebert, olieverf op papier
Startprijs 300 EUR
Schilderij, Italiaans landschap 1101
Schilderij, Italiaans landschap
Startprijs 300 EUR
Schilderij, Italiaans landschap 1102
Startprijs 300 EUR
Schilderij, tin en fruit 1103
Schilderij, tin en fruit
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, boerderij 1104
Ongesigneerd, boerderij
Startprijs 80 EUR
Ets M. Bauer, portaal moskee 1105
Ets M. Bauer, portaal moskee

300 EUR

Ets M. Bauer, poort 1106
Ets M. Bauer, poort
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, moskee 1107
Ets M. Bauer, moskee
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, kameeldrijver 1108
Ets M. Bauer, kameeldrijver
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, koopman 1109
Ets M. Bauer, koopman
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, vrouw op ezel 1110
Ets M. Bauer, vrouw op ezel
Startprijs 60 EUR
Bomschuiten ca. 1920 1111
Bomschuiten ca. 1920
Startprijs 50 EUR
J. Stork, winter 1112
J. Stork, winter

150 EUR

Schilderij, 19e eeuws landschap 1113
Schilderij, 19e eeuws landschap
Startprijs 600 EUR
C. Cornelisz, perziken 1114
C. Cornelisz, perziken

70 EUR

F. Hoos, boerderij met schuur 1115
F. Hoos, boerderij met schuur

250 EUR

Ikoon, Gottesmutter Kazan 1116
Ikoon, Gottesmutter Kazan
Startprijs 600 EUR
Ikoon, Gottesmutter 19e eeuw 1117
Ikoon, Gottesmutter 19e eeuw
Startprijs 450 EUR