Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Wiegers 1018
J. Wiegers
Startprijs 500 EUR
Johannes Weiland 1021
Johannes Weiland
Startprijs 500 EUR
v. Trigt, interieur 19e eeuw 1032
v. Trigt, interieur 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Leconte, ballerina 1042
Leconte, ballerina
Startprijs 500 EUR
Antony Keizer 1097
Antony Keizer
Startprijs 500 EUR
Indonesisch schilderij, Soedarno 1134
Indonesisch schilderij, Soedarno
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Fedor van Kregten, koeien 1291
Fedor van Kregten, koeien

Resultaat:

371 EUR

Schilderij, van Heemkerk 1298
Schilderij, van Heemkerk
Startprijs 500 EUR
Ikoon, Georg 19e eeuw 1118
Ikoon, Georg 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Schilderij, winter 1295
Schilderij, winter

Resultaat:

540 EUR

Carl Ludwig Schmitz 1047
Carl Ludwig Schmitz
Startprijs 600 EUR
Delfgaauw 1066
Delfgaauw
Startprijs 600 EUR
Schilderij, 19e eeuws landschap 1113
Schilderij, 19e eeuws landschap
Startprijs 600 EUR
Ikoon, Gottesmutter Kazan 1116
Ikoon, Gottesmutter Kazan
Startprijs 600 EUR
L. Plas, vee 1141
L. Plas, vee
Startprijs 600 EUR
Schilderij, honden 1469
Schilderij, honden
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Fedor van Kregten, koeien 1011
Fedor van Kregten, koeien

Resultaat:

650 EUR

J.J. Heppener 1224
J.J. Heppener
Startprijs 700 EUR
P.L. Kluyver 2x 1255
P.L. Kluyver 2x
Startprijs 700 EUR
A.M. Gorter, zwartbonte koe 1002
A.M. Gorter, zwartbonte koe
Startprijs 750 EUR
A.M. Gorter, roodbonte koe 1003
A.M. Gorter, roodbonte koe
Startprijs 750 EUR
Schilderij, A.M. Gijp 1015
Schilderij, A.M. Gijp
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Schilderij, Ruïne 1062
Schilderij, Ruïne

Resultaat:

1.150 EUR

Schilderij, Ludwig 1338
Schilderij, Ludwig
Startprijs 750 EUR