Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Blauwe pot in montuur 238
Blauwe pot in montuur

Resultaat:

160 EUR

Krist. flacon, zilv. deksel 239
Krist. flacon, zilv. deksel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bijbel, gouden slot 240
Bijbel, gouden slot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Parfumflesje, zilv. dop 241
Parfumflesje, zilv. dop

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Miniaturen 242
3 Miniaturen

Resultaat:

80 EUR

Zilveren kandelaar 243
Zilveren kandelaar
Startprijs 180 EUR
Zilv. gedreven schaal 244
Zilv. gedreven schaal
Startprijs 700 EUR
32 Delig bestek, Haags Lofje 245
32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Zilveren tasje 246
Zilveren tasje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Krist. flacon, zilv. dop 247
Krist. flacon, zilv. dop

Resultaat:

40 EUR

Zilveren kandelaar 248
Zilveren kandelaar
Startprijs 180 EUR
2 Kristallen coupes 249
2 Kristallen coupes
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren kandelaar 250
Zilveren kandelaar

Resultaat:

90 EUR

Lepel, vrouw met kind 263
Lepel, vrouw met kind
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Krist. bonbonkom 264
Krist. bonbonkom

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
6 Lepeltjes + suikerschep 265
6 Lepeltjes + suikerschep

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, pijpenstandaard 266
Zilveren miniatuur, pijpenstandaard

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lepel, Friese familie 267
Lepel, Friese familie

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Parfumflesjes, zilv. dop 268
2 Parfumflesjes, zilv. dop

Resultaat:

60 EUR

Krist. bonbonschaal 269
Krist. bonbonschaal
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Parfumflesje, zilv. dop 270
Parfumflesje, zilv. dop

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Parfumflesje GG dop 271
Parfumflesje GG dop

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Zilv. miniatuur, koets 272
Zilv. miniatuur, koets

Resultaat:

110 EUR

2 Miniaturen 273
2 Miniaturen
Startprijs 40 EUR