Zoeken

Staande boeddha, H 60,5 cm. 5114
Staande boeddha, H 60,5 cm.
Startprijs 90 EUR
Aziatisch figuur 5112
Aziatisch figuur
Startprijs 70 EUR
Antiek Italiaans beeld 5110
Antiek Italiaans beeld
Startprijs 350 EUR
Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm. 5109
Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm.
Startprijs 500 EUR
3x 19e Eeuws brons 5108
3x 19e Eeuws brons
Startprijs 80 EUR
Jugendstil beeld, Naakte dame 5106
Jugendstil beeld, Naakte dame
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur, Danseres 5105
Bronzen figuur, Danseres
Startprijs 200 EUR
Jugendstil beeld, Naakte dame 5104
Jugendstil beeld, Naakte dame
Startprijs 300 EUR
Indisch Ganesha figuur (zandsteen) 5103
Indisch Ganesha figuur (zandsteen)
Startprijs 80 EUR
Bronzen beeld, H 51 cm. 5102
Bronzen beeld, H 51 cm.
Startprijs 150 EUR
Houten beeld (Bali) 5098
Houten beeld (Bali)
Startprijs 50 EUR
Houtgestoken figuur, H 84 cm. 5097
Houtgestoken figuur, H 84 cm.
Startprijs 300 EUR
Keramische bizon 5096
Keramische bizon
Startprijs 80 EUR
Antieke bronzen figuur 5095
Antieke bronzen figuur
Startprijs 120 EUR
Bronzen vogel 5093
Bronzen vogel
Startprijs 750 EUR
Bronzen beeld, Neushoorn 5092
Bronzen beeld, Neushoorn
Startprijs 700 EUR
Bronzen skelet 5090
Bronzen skelet
Startprijs 180 EUR
Bronzen beeld, Uil 5089
Bronzen beeld, Uil
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeld, Dames met vogels 5088
Bronzen beeld, Dames met vogels
Startprijs 450 EUR
Judith Braun, Bronzen sculptuur 5084
Judith Braun, Bronzen sculptuur
Startprijs 650 EUR
18e Eeuws houten beeld, Herder 5083
18e Eeuws houten beeld, Herder
Startprijs 750 EUR
Bronzen buste 5082
Bronzen buste
Startprijs 400 EUR
Tiger N. Chan, Golfspeler 5081
Tiger N. Chan, Golfspeler
Startprijs 120 EUR
Japans of Chinees figuur 5077
Japans of Chinees figuur
Startprijs 350 EUR