Drie delen keramiek Blue Mountain (Canada) met groen glazuur; 2x vaas (1 chip), 1x vaasje 13x16x8cm. Cond.: R-G
Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.
Oud Chinees porseleinen trekpotje met bloemen- en vlinderdecor 20e eeuw 8x19xø12cm. Cond.: G
Oude Chinese terracotta druksteen in de vorm van een zwaard met draken en Chinese tekens. In originele kist 1e helft 20e eeuw 62cm.
Oud Chinees porseleinen theeservies ca. 1930 met landschaps- en figurendecor. Bestaande uit theekan, melkpot, suikerkan, 10 schotels en 11 kopjes. Minimale chips Cond.: G
Decoratieve Jugendstil stijl vaas 21e eeuw met bloemen- en vogeldecor, gemerkt Colenbrander 28x20x13cm. Cond.: G
Vijf Chinese vaasjes (kaststelletje) ca. 1920. Gedecoreerd met bloem- en bladmotief. Geheel bestaand uit 4 kraagvaasjes en 1 cilindrisch vaasje ca. 11cm. Cond.: G
Oud imari porseleinen sierbord 1e helft 20e eeuw met floraal- en vogeldecor ø28,8cm. Cond.: G
Twee Hollandse platelen vazen ca. 1930; 1x Goedewaagen 505 Anjer vaas(Cond.: G) 25xø14cm. en 1x Goedewaagen 475 Anjer schenkkan, tuit gelijmd 23xø11cm (Cond.: M). Beide met bloemdecor.
Duits porseleinen wijwater-wandbakje in de vorm van een Pierrot ca. 1920 Sitzendorf, 1 chip af 22x11x8cm. Cond.: R
Drie delen porselein 80-er jaren; 1x jardiniere Royal crown, 1x Vaas (amfora) Peach Japan en 1x bolvaas Adis Greece 6-37cm. Cond.: G
Twee delen blauw keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x dekselpot gemerkt Fontaine 25xø20cm. en 1x schaal Jean Beck Munchen 9xø23cm. Cond.: G
Grote Chinese spekstenen vaas 19e eeuw, stukje gelijmd achter (chip af) 17x30x4cm. Cond.: R
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G
Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.
Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.
Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuren; 1x engeltje met trompet 1960-1900 238/C en 1x meisje met tas 1990-1999 Nr. 538. Beide in zeer goede originele staat 5-9cm.
Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.
Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.