Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie biedermeier linnenkast 4065
Mahonie biedermeier linnenkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eikenhouten 1-deurs vitrinekast 4093
Eikenhouten 1-deurs vitrinekast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Amsterdamse School dressoir 4097
Amsterdamse School dressoir

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Noten dagobertstoel 4222
Noten dagobertstoel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Brons, Marianne Houtkamp 5025
Brons, Marianne Houtkamp

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Grote samac beelden 5031
2 Grote samac beelden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Bronzen beeldjes 5054
2 Bronzen beeldjes

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Grote Imari borden 6002
2 Grote Imari borden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen schaaltje met olifanten 6363
Chinees porseleinen schaaltje met olifanten

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren 3-delig theeservies 364
Zilveren 3-delig theeservies

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Donderbus, 18e-19e eeuw 2128
Donderbus, 18e-19e eeuw

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Franse Jugendstil pendule 3542
Franse Jugendstil pendule

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok vitrine 4039
Wortelnoten barok vitrine

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Bijbel op standaard, 17e eeuw 2092
Bijbel op standaard, 17e eeuw

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Groot Imari bord 6004
Groot Imari bord

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6223
Chinese vaas

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Collier met bolhanger 109
Collier met bolhanger

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Schilderij, vrouw met schapen 1167
Schilderij, vrouw met schapen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Statenbijbel 2094
Statenbijbel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Boulle stijl pendule 3592
Boulle stijl pendule

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Grunder commode 4215
Grunder commode

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
6 Chinese borden, 18e eeuw 6005
6 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2 Imari dekselvazen 6377
2 Imari dekselvazen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
6 Chinese kop & schotels, 18e eeuw 6083
6 Chinese kop & schotels, 18e eeuw

Resultaat:

360 EUR