Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Console klok, Lenzkirch 3521
Console klok, Lenzkirch

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren mocca servies 195
Zilveren mocca servies

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Friese staartklok. 3544
Friese staartklok.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Plated theeservies (divers) 598
Plated theeservies (divers)

Resultaat:

65 EUR

8 Div. lepels zilv. 223
8 Div. lepels zilv.
Startprijs 125 EUR
Kristallen lepelvaasje & borrelglaasje met zilver 615
Kristallen lepelvaasje & borrelglaasje met zilver
Startprijs 30 EUR
Verkocht
10 Zilveren theelepels 625
10 Zilveren theelepels

Resultaat:

60 EUR

Collier van grijze agaatkralen 237
Collier van grijze agaatkralen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
11 Zilveren theelepels 639
11 Zilveren theelepels

Resultaat:

80 EUR

14x Zilveren Biedermeijer theelepels 641
14x Zilveren Biedermeijer theelepels
Startprijs 70 EUR
Collier van parels met opaal hanger met goud 256
Collier van parels met opaal hanger met goud
Startprijs 250 EUR
Boulle klok op zuil 3594
Boulle klok op zuil
Startprijs 1.350 EUR
Pierre A. Renoir 1469
Pierre A. Renoir
Startprijs 50 EUR
Litho achter glas 1475
Litho achter glas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3 Bijbels met zilveren slot 650
3 Bijbels met zilveren slot

Resultaat:

100 EUR

Geelgouden oorknoppen met parel. 262
Geelgouden oorknoppen met parel.
Startprijs 50 EUR
6 Zilveren vorken. 271
6 Zilveren vorken.
Startprijs 100 EUR
Zilveren armband 658
Zilveren armband
Startprijs 80 EUR
6x Taartvork, vork, jamlepel. 666
6x Taartvork, vork, jamlepel.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Inktstel met zilver. 289
Inktstel met zilver.

Resultaat:

250 EUR

Tas met beugel en rokhaak, zilver. 297
Tas met beugel en rokhaak, zilver.
Startprijs 160 EUR
Gouden ring met briljant 680
Gouden ring met briljant
Startprijs 120 EUR
Sla-tang, zilver. 313
Sla-tang, zilver.
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Portret 1477
Portret

Resultaat:

40 EUR