Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Stefano Robertazzi
Startprijs 110 EUR

Stefano Robertazzi 1972. Italiaanse school. 'Sweet Rythm' (bloemen compositie). Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.

Zilveren roomstel
Startprijs 130 EUR

Zilveren roomstel, 835/000, Duits, bestaande uit een melkkan en suikerbak in Rococco-stijl, met getorste welving, geplaatst op 4 pootjes gemaakt van palmetten. De suikerbak heeft een ronde opstaande r...

Zilveren schakelarmband
Resultaat: 25 EUR

Zilveren schakelarmband, 835/000, met 5 ovaal opengewerkte schakels voorzien van klapsluiting. Lengte 17 cm. ca 35 gram. In goede staat

Chatelaine, zilver.
Startprijs 240 EUR

Zilveren chatelaine, 833/000, met vrouw met juk, voorzien van 2 signetten en sleutel. Lengte 22 cm, ca 48 gram.

Pijpcomfoor, zilver.
Startprijs 230 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, Empire, ovaal model met afgestompte hoeken voorzien van een rand met getorste bewerking. Aan de zijkanten voorzien van 2 leeuwenkoppen met draagogen. Op rechthoekige voe...

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 65 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. (uit atelier). 'Mannelijke naakt-studies'. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm.

Landschap met boerenstee
Resultaat: 100 EUR

E.G. Schalbroek, ca. 1900. 'Landschap met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Horloge Balmain, edelstaal met diamanten
Startprijs 425 EUR

Uniek Balmain horloge, model B-Crazy, met Milanees gevlochten band, langwerpige kast en 2 passanten bezet met diamanten. Edelstaal met clipsluiting. Breedte horloge 2 cm. omtrek 16 cm. In zeer goede s...

Dames horloge met strik en groen emaille
Startprijs 150 EUR

Groen emaille hanghorloge met strik. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Het horloge is bevestig...

Zakhorloge, Erotisch.
Resultaat: 215 EUR

Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot mechanisch zakhorloge uit witmetaal met bewerkte kast, aan de achterzijde een trein. De wijzerplaat is voorzien van een erotisch voorstelling. ø 70 mm. Wer...

Zilveren hanghorloge met portret.
Startprijs 125 EUR

Horloge zilver met GG 585/000 rand en GG oog. Hanghorloge, mechanisch, voorzien van zilveren bewerkte rand met schildering op achterzijde. Merk Cler. Het hangeroog en de rand om het uurwerk en schilde...

Jongetje'
Startprijs 100 EUR

Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afmeting. 180x130 cm. In goede staat

J. Baure, Stilleven.
Resultaat: 80 EUR

J. Baure. Stilleven met kleed, fruit en Noord Afrikaanse theekan. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur schilderijtje op ivoor. 20e Eeuw. 'Romantische figuren voorstelling in landschap'. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

Twee zilveren bordjes
Startprijs 125 EUR

Twee zilveren bordjes, 830/000, Zweden. Gestanste rond zilveren bordjes met gecontourneerde rand. Verder is de rand versierd met palmetten, C-voluten en een geponste bewerking. ø 17 cm. Totaal ca. 194...

Voorouders portret, China
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier (vochtvlekken). Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat

Optica gravure
Startprijs 60 EUR

Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.

Likeurset met zilveren greep en voetjes
Resultaat: 100 EUR

Likeurset met kristallen glaasjes op zilveren bewerkte voetjes, geplaatst op houten basement met ivoren pootjes en voorzien van zilveren greep. ø17x18,5cm. 833/000. Wat voetjes uit model verder in goe...

Schaar met strikje, zilver.
Startprijs 90 EUR

Zilveren schaar, 835/000 Art Nouveau, met strikken en parelrand versierd. ca 72 gr. 5,5x15 cm Voorzien van ZII keur. In goede staat

Cassette met 13 zilveren lepels
Resultaat: 80 EUR

Cassetten met 13 zilveren lepels, 835/000. Cassette met 12 kleine lepeltjes met een bewerkte steel en fantasie kroon, 8,5cm, en een suikerlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en bekroond met ...

H. Hendricks
Startprijs 80 EUR

H. Hendricks. Romantisch Hollands riviergezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Waterlandschap
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. 'Landschap met vissersboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 76 cm. In goede staat.

Eenden aan waterkant
Startprijs 50 EUR

M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting 38x50 cm. In goede staat

Zilveren hanger, Fins.
Resultaat: 110 EUR

Grote zilveren hanger, 830/000, Fins. Groot rond element, ø 50 mm, voorzien van een gedrapeerd motief met een gladde bol in het midden, geheel voorzien van een ruwe lijnen structuur. Boven het grote r...