Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.
Lot antiek keramiek. 1900 - 1920. 1x Duits tablet. 1x Koektrommel. 1x 4-Delig lampetstel (deksel gelijmd). Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
16e - 17e Eeuws koperen renaissance wandreliëf met rest polychromie. In originele lijst. Afmeting: 21,5 x 25 cm. In goede staat.
Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.
Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.
Twee zwart marmeren coupes. Circa 1900. Lichte beschadiging. Afmeting: ca. H 25 cm. In goede staat.
Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke houtgesneden portre montres. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.
Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.
Oude lederen dokterstas. Gemerkt: Principe. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 46 x 28 cm. In goede staat.
Lot met tien antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Voorzien van bodemmerken. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In goede staat.
Antiek gepolychromeerde notenkraker gemaakt van vruchtenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing wandlampen met spiegels, in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Drie oude boeketten van zijde, opgemaakt op twee glazen schalen en één porseleinen schaal. Afmeting: 23 - 46 cm. hoog. In goede staat.
Koppel met antieke Hollandse cavalerie pistolen. Model 1820. Percussie. Gegraveerd M 1820. Keurmerken op de kolfkap 1846/3D/76. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Antiek Frans sabel met heft van hoorn + vergulde bronzen handbescherming. 19e Eeuw. Voorzien van tekst op lemet. 16e imp de chat mars 1869 O. Superieur 1855. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch geweer met been-inleg. Penvuur. 1858 Tower. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse diplomaten degen. E+ F Hörster Soligen lemet met parelmoer en verguld brons, voorzien van Hollands wapenschild. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Prachtige oude/antieke Indonesische kris met hardhouten gesneden heft, met Indonesich fabelfiguur. Damast lemet met zilver-inlay. 20e Eeuw. Afmeting: L 46,5 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse mambele werpmessen, waarvan één met gravering. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.