Twee delen antiek glaswerk. 1x Beker met edelman + annotatie 1656. 1x Dekselbokaal Augustus Rex emaillebeschildering, 19e eeuw of ouder. Afmeting: 14 - 22,7 cm. In goede staat.
Antiek Hollands polychrome platelen Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Young Chen theebus met Familie Rose figuren in tuin decor. Chip + haarlijn onderrand. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse spiegeltelescoop door Lubbertus van der Bildt uit Franeker, met originele mahoniehouten kist. Afmeting (kist): 10,5 x 47,5 x 18,5 cm.