Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

S. Dijkstra, Noordkaap Terschelling
Startprijs 150 EUR

Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.

2x 17e Eeuwse tekening
Startprijs 150 EUR

Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Toorop, Portret Guusje van Lede
Startprijs 60 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesportret
Startprijs 120 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Boerderij met bloemenpracht
Startprijs 150 EUR

Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

L.G. Melis, Tennisspeler
Startprijs 100 EUR

L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.

Cesare Marchesini, Italiaans landschap
Startprijs 200 EUR

Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 300 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een zespoot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,50 ct. VSI/F ø 55.

Lot munt-sieraden
Startprijs 100 EUR

Lot met munten en sieraden met 12 munthangers, een armband met 5 cent muntjes3 broches, één van een bijbelslot, en 2 uit munten, een choker met knopjes. ca 74 gram. In goede staat.

Zilveren ring met topaas en diamant
Startprijs 300 EUR

Kapitale zilver geoxideerde ring, 925/000, met in het midden een peervormig gefacetteerde topaas. Rondom de topaas zit een rand met slangenkop. De rand is volledig bezet met diamantjes. één ontbreekt....

Gouden hanger/broche in de vorm van een mand
Startprijs 150 EUR

Klein geelgouden broche/hanger, 585/000, in de vorm van een mandje met bloemen. Voorzien van robijntjes, een saffiertje, smaragdje en kleine singlecut geslepen diamantjes. Grootte 21x20mm. ca 2,7 gram...

Lot zakhorloges zilver
Startprijs 100 EUR

Lot zilveren zakhorloges, diverse modellen. En 3 verzilverde modellen. In redelijk goede staat.

Set sieraden Pewter Jorgen Jensen
Startprijs 40 EUR

Set tinnen sieraden gemerkt: Jorgen Jensen, Pewter, met een ring, oorclips, hanger en armband uit een ronde gebogen vorm. hanger ø 4 cm. breedte armband 20 mm. lengte 20 cm. En een spang met ovale han...

Gouden ring (solitair diamant)
Startprijs 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een zetkast bezet met een roosgeslepen diamant, ø 3,7 mm. Voorzien van een nieuwe band en zetkast. ø 58. ca 2,8 gram. In goede staat.

Lot sieraden
Startprijs 50 EUR

Lot sieraden met colliers met parels, hangers, ringen, zilveren broche en hanger. In goede staat.

Gouden oorhangers panters
Startprijs 250 EUR

Geelgouden oorhangers, 750/000, met panters. Brisure met daaraan een hangende panter voorzien van bewerking. lengte 32 mm. ca 4,4 gram. In goede staat.

Ring met diamant
Startprijs 350 EUR

Ring, 333/000, met diamant. Ring met een brede band en een grote ovale zetkast pavé bezet met briljant geslepen diamantjes, totaal ca 0,50ct. Grootte kop 16x12mm. ø 60. ca 5,4 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant
Startprijs 450 EUR

Geelgouden fantasiering, 585/000, met een diamant. Strakke ring met een briljant geslepen diamant, ca 0,65 ct VSI/F. ø 51. ca 4,2 gram. In goede staat.

Witgouden pavé ring met diamant
Startprijs 225 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met 2 rijen voorzien van 34 pavé gezette diamanten. Totaal ca 0,50 ct. breedte 6,5 mm. ø 58. ca 4,8 gram. In goede staat.

Gouden jasseroncollier
Startprijs 500 EUR

Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met musketonhaak en veeroog. ø 3 mm. lengte 104 cm. ca 21,3 gram. In goede staat.

Lot zilveren bijbelsloten
Startprijs 100 EUR

Lot met vier antiek bijbelsloten, 4 hoekstukken en een element, 833/000. In redelijk goede staat. ca 202 gram.

Zilveren fotolijst
Startprijs 50 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000, met een brede zilveren band, breedte 1,5 cm. Grootte 21x27cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.

Lodereinfles met goud
Startprijs 160 EUR

Fraaie kristallen lodereinfles met goud, 585/000. ovaal geslepen flacon met een kristallen deksel. Het scharnier is gemaakt met goud en versierd met graveerwerk. Met een stop in de vorm van een paradi...

Lodereinfles met goud
Startprijs 160 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000, in cassette. Flacon, buikmodel, geplaatst op een gouden voet en versierd met gouden rand, kraag en dop. Met graveerwerk. 12 cm. Minimaal deukje in dop, verder...