Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.
Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een zespoot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,50 ct. VSI/F ø 55.
Lot met munten en sieraden met 12 munthangers, een armband met 5 cent muntjes3 broches, één van een bijbelslot, en 2 uit munten, een choker met knopjes. ca 74 gram. In goede staat.
Kapitale zilver geoxideerde ring, 925/000, met in het midden een peervormig gefacetteerde topaas. Rondom de topaas zit een rand met slangenkop. De rand is volledig bezet met diamantjes. één ontbreekt....
Klein geelgouden broche/hanger, 585/000, in de vorm van een mandje met bloemen. Voorzien van robijntjes, een saffiertje, smaragdje en kleine singlecut geslepen diamantjes. Grootte 21x20mm. ca 2,7 gram...
Lot zilveren zakhorloges, diverse modellen. En 3 verzilverde modellen. In redelijk goede staat.
Set tinnen sieraden gemerkt: Jorgen Jensen, Pewter, met een ring, oorclips, hanger en armband uit een ronde gebogen vorm. hanger ø 4 cm. breedte armband 20 mm. lengte 20 cm. En een spang met ovale han...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een zetkast bezet met een roosgeslepen diamant, ø 3,7 mm. Voorzien van een nieuwe band en zetkast. ø 58. ca 2,8 gram. In goede staat.
Lot sieraden met colliers met parels, hangers, ringen, zilveren broche en hanger. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 750/000, met panters. Brisure met daaraan een hangende panter voorzien van bewerking. lengte 32 mm. ca 4,4 gram. In goede staat.
Ring, 333/000, met diamant. Ring met een brede band en een grote ovale zetkast pavé bezet met briljant geslepen diamantjes, totaal ca 0,50ct. Grootte kop 16x12mm. ø 60. ca 5,4 gram. In goede staat
Geelgouden fantasiering, 585/000, met een diamant. Strakke ring met een briljant geslepen diamant, ca 0,65 ct VSI/F. ø 51. ca 4,2 gram. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met 2 rijen voorzien van 34 pavé gezette diamanten. Totaal ca 0,50 ct. breedte 6,5 mm. ø 58. ca 4,8 gram. In goede staat.
Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met musketonhaak en veeroog. ø 3 mm. lengte 104 cm. ca 21,3 gram. In goede staat.
Lot met vier antiek bijbelsloten, 4 hoekstukken en een element, 833/000. In redelijk goede staat. ca 202 gram.
Zilveren fotolijst, 835/000, met een brede zilveren band, breedte 1,5 cm. Grootte 21x27cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.
Fraaie kristallen lodereinfles met goud, 585/000. ovaal geslepen flacon met een kristallen deksel. Het scharnier is gemaakt met goud en versierd met graveerwerk. Met een stop in de vorm van een paradi...
Kristallen odeurflacon met goud, 585/000, in cassette. Flacon, buikmodel, geplaatst op een gouden voet en versierd met gouden rand, kraag en dop. Met graveerwerk. 12 cm. Minimaal deukje in dop, verder...