Lot met 32 tegels, bloemen in bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
3x 4-Pas tegeltableau. 1x Bloempot, blauw. 1x Bloempot, mangaan. 1x Landschap in cirkel, mangaan. In goede staat.
32 Tegels met Friese bloemen decor. Blauw. 1x 20-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met kleine bloemen. Sommige gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Lot met 30 landschaps tegels in cirkel. Kleur: Blauw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
8x 18e - 19e Eeuwse tegels in eikenhouten lijsten in cirkel. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.
Lot van elf Jugendstil tegels met diverse voorstellingen. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse tegels. 1x 4 Landschaps tegels in lijst, naar van Rossum du Chalotte, circa 1920. Afmeting: 82 x 25 cm. Tevens 6x Zeeuwse tegels met figuren voorstelling, 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. I...
3x Lot met tegels. 1x Lot met acht tulpen tegels, circa 1900. 1x Lot met 10 landschap tegels, divers, circa 1920. 1x Lot van acht ruiter tegels in cirkel, circa 1950. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede st...
Vier antieke tegels. Divers. 17e - 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot diverse oude/antieke polychrome wandtegels. Eerste helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor, gecontourneerd, restauratie. Plus een 17e eeuwse tegel met afbeelding van pijprokende man, goed. Afmeting: 13,3 - 18,5 cm. In redelijk/goede s...
Vier delen Delfts fayence. Porceleyne Fles. Plooischotel + twee schalen + bord. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 13 - 28 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met floraal decor + monogram George Rex. Afmeting: 14,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans theeservies. Floraal/goud decor. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Antiek bisuit porseleinen figuur. Circa 1900. Gemerkt B.P. 7770. Afmeting: 35 cm. Gesigneerd Th. Schaap. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen tazza met vergulde bronzen voet en bovenrand. Frankrijk. Met familiewapen, amor en goud decor. Afmeting: 23 x 37 x 29 cm. In goede staat.
Antieke majolica historisme schenkkan met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Julius Dressler. Circa 1900. Een deel voet is gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met floraal/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie delen Meissen porselein. Drie vazen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Lot Meissen porselein. Divers. Aantal: 5 stuks. Bestaande uit: 2x Asbak, kleine vaas, knobbelvaas, beker. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Lot met 37 stuks Royal Copenhagen porseleinen kerstborden. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.