Ring GG 750/000 met briljanten 0.50ct,TW/VSI, Ø53,4.7 gr.
4 Delig zilveren koffie en theeservies Eng. gek. Birmingham jl. 1934/1935, 1220 gr.
6 Verguld zilveren lepeltjes in "Niello" techniek Russisch gek. ca. 1920., L 11cm.
Ring PL 950/000 met een diamant navette 0.35ct TW/VVSI,Ø54, 9.0 gr.(voormalige verk.prijs €2.560.-)
Zeer fraaie mondgeblazen vaas van glasblazerij Gerardo Cardinale 1995. Verkozen tot glasblazer van Europa (cert. aanwezig)
Ring GG/WG 585/000 met briljanten 0.50 ct,TWVSI,Ø57,3.3 gr.
Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel