02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

Schilderij H.C. Bogman 1156
Schilderij H.C. Bogman
Startprijs 500 EUR
Olieverf op linnen 1150
Olieverf op linnen
Startprijs 100 EUR
Milly van Duivenbode 1140
Milly van Duivenbode
Geen vanafprijs
Stilleven ADL 1198
Stilleven ADL
Geen vanafprijs
Ets P.A. Nijgh 1134
Ets P.A. Nijgh

20 EUR

Schilderij 1231
Schilderij

30 EUR

Olieverf A. franke 1166
Olieverf A. franke
Geen vanafprijs
olieverf A.  Franke 1162
olieverf A. Franke

180 EUR

Henk v.d.Ven 1158
Henk v.d.Ven
Geen vanafprijs
collage 1194
collage
Geen vanafprijs
olieverf 1152
olieverf
Geen vanafprijs
Schilderij R. Deggen 1148
Schilderij R. Deggen
Geen vanafprijs
schilderij 1142
schilderij
Startprijs 100 EUR
paneel 1136
paneel
Startprijs 100 EUR
A. Ersfeld 1132
A. Ersfeld
Startprijs 150 EUR
Olieverf op linnen 1232
Olieverf op linnen

60 EUR

E. van der Ven 1178
E. van der Ven

125 EUR

R. Fater 1199
R. Fater

60 EUR

Olieverf A. Franke 1196
Olieverf A. Franke

260 EUR

Prent 1190
Prent
Geen vanafprijs
A. Herkemans 1192
A. Herkemans

225 EUR

Olieverf op linnen 1186
Olieverf op linnen

50 EUR

Olieverf op linnen 1188
Olieverf op linnen

60 EUR

  C. ten Kate 1184
C. ten Kate
Geen vanafprijs