Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G
Zilveren pepermuntdoosje 835/000 met opgehoogde gecontourneerde onder en bovenkant, voorzien van floraal graveerwerk en initialen, jl.:P:1874 ca 27gr. 5x5cm.
Maurice Philippe skeletklok onder glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 32cm. in goede staat
Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R
Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G
Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.
Leuke Franse Onyx portaal pendule, omstreeks 1870 met bronzen ornamenturen in Louis Seize stijl(1zuil gelijmd, stukje onyx af) 43cm Cond:R
Zilveren 800/000 kinderlepel met fraai spiegelmonogram achterzijde steel en een 800/000 zilveren lepeltje Duits, 44gr. 11-18cm
18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Armband met 2 rijen bloedkoraal (geverfd), ø 7 mm. De armband is voorzien van een onedele sluiting en bevestigingsstukjes. Lengte 18 cm. ca. 26 gr.
Samengestelde antieke Franse pendule met bronzen basement en compositiemetalen klokhuis en figuur(huwelijk) omstreeks 1870-1890 8 daags uurwerk met halfuurslag 46x45x18cm. Cond:R
Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Lot sieraden bestaande uit diverse zilveren servetkettingen, 7 paar zilveren manchetknoppen en 2 paar double manchetknopen. Zilver nieuw.
Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G
Gouden ring, 585/000, wit- en geelgoud, flexibel gemaakt uit schakels. Breedte 6 mm, ca. 4,2 gr. ø 65
Kavel diverse postzegels en munten waaronder: 1 map met afgestempelde complete vellen Rusland, diverse mappen Duitse poststukken, stockboek Nederland (postfris) 70-er jaren, enkele Chinese munten en m...
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Zilveren bijtring, 925/000, van Tiffany & Co. Ronde bijtring met dikke bol, als rammelaar. In origineel Tiffany zakje. ø 52 mm. Met enkele deukjes ( bijtsporen) ca. 16 gr.
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Zeldzame antiquarische 33 delige Floa Londinensis(afzonderlijke nummers, opeenvolgend) new series door William Jackson Hooker 1785-1865. plants indigenous to Great Britain, the discriptions by William...
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G
Decoratieve lamp met globe en atlas, van messing en hout 2e helft 20e eeuw, in goede staat