H. van Langen 1874-1946, boerin met kind in interieur, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
J.J.H van leeuwen Den Haag, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 20x25cm. Cond:G
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G
Onduidelijke monogram omstreeks 1900, Hollandse ijspret, olieverf op paneel 14x18cm. Cond:G
J. van Hoorn, Hollandse school omstreeks 1880. Hollands stadsgezicht met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 24x18,5cm. Cond:G
Naar Ostade omstreeks 1900, taverne interieur met figuren naar oud voorbeeld, olieverf op paneel. Cond;G
Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G
Picasso 1.8.57, handgesigneerd, strandvoorstelling, 27x37cm. Lithografie op papier
Ongesigneerd omstreeks 1800, musicerend gezelschap, originele empire lijst (nooit uit lijst geweest) pastel op papier 28x20cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw mogelijk Rijkelijkshuyzen, landschap met boerenhuis, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G
Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G
Ikoon, Moeder Gods van Kazan, Russische volkskunst 17,5x22,5cm.
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-36cm. Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, Christus met handoplegging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G
Hassim, Indonesische school, Indonesische vrouwen bij Padi oogst, olieverf op linnen 50x77cm.Cond;G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G
Twee antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier. 31-37cm. Cond:G
Twee x Rubricht Duitse school, 2x wintergezicht aquarel en pastel op papier 36x29 en 30x 29cm. Cond:G
P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G
Twee antieke religieuse schilderijen in bronzen lijsten, omstreeks 1900, deels geschilderd, waarschijnlijk voorgedrukt. 40-45cm. Cond:G
Onduidelijk omstreeks 1900 Romantisch landschap met ree, olieverf op linnen 48x37cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands winters stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 87x52cm. Cond:G
Barend Brouwer 1827-1936, poldergezicht met koeien, olieverf op linnen 45x75cm. Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1930, zeilboten op zee, olieverf op linnen 45x65cm. Cond:G
Sujatno Koempoel 49, 1912-1987, Indonesische markt met figuren, olieverf op paneel 28,5x20,3cm Cond:G
Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
F. Branen omstreeks 1960, gezelschap met kinderen aan het picknicken 50x60cm. olieverf op linnen.
Onduidelijk gesigneerde Duitse school, 1e helft 20e eeuw, leraar straft leerling in klas, olieverf op linnen. 80x100cm. Cond:G
Ed van Heck 1954 Beneden leeuwen. Stilleven met granaatappels. Olieverf op paneel 36x50cm. Cond:G
Monogram R.R omstreeks 1930, Hollandse haven, pastel op papier 36x28cm. Cond:G
Viervelden icoon met Moeder Gods van Kazan, Anastasis en vele heiligen, ca. 1900 23,5x28,4cm.
Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw, landschap met figuren, bomen en huizen, olieverf op paneel 25x16cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 Hollandse school, landschap met herder en vee(2 beschadigingen) olieverf op linnen 43x34cm. Cond:R/G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G
Religieus barokschilderij, 18e eeuws Maria met koning, cherubijnkoppen, engelen en kroon, olieverf op koper 17x13,5cm Cond:G
Jurrien Marinus Beek, bosgezicht in herfsttooi, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
B. Höppe '75 Ferdinand Bernhard 1841-1922 Duits dorpsgezicht met watermolen en figuren, olieverf op linnen 37x48cm Cond:G
Evert Moll 1878-1955, vaas met rozen, olieverf op paneel 31x23cm. Cond:G
Joannes Nepomuceus patronus laborantium, 17e eeuws portret, olieverf op paneel 33x24cm. Cond:G
H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, stilleven met fruit in buitenlucht, olieverf op linnen 54x66cm Cond:R
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G
A. Karrsen 2e helft 20e eeuw, bomschuit op het strand met visser, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Hermanus van Tankeren 20e eeuw, stalinterieur met kippen, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G
Albert Wessels Rijssen 1938-2010, stalinterieur met paarden en spreuk, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 (Russische school) vismarkt met vele figuren, olieverf op linnen 78x88cm. Cond:G
Karl Wagner, Hollandse haven met figuren, olieverf op linnen 55x70cm Cond:G
A. Beek? Volendam 1895 Volendamse visser aan het pijp roken, olieverf op paneel 21-27cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, wilde bloemenbos, olieverf op linnen 54x100cm. Cond:G
Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Monogram H.S 19e eeuw, naakte dame aan de waterkant, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 40x33cm Cond:G
Verso Daan Muehlhaus nr 205, Hollands bloembollen veld, olieverf op paneel. 31x25cm. Cond:G
A. Karssen 1945-. vissersvrouwen op strand, olieverf op paneel. 33x26cm. Cond:G
D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G
Religieus tweezijdig ikoon, 17e 18e eeuws, Maria met kindje Jezus, een met en een zonder aureool, originele lijst. 48x33cm. Cond:G
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Wintergezicht met restsignatuur (Kyrillisch) , bospad in de sneeuw, olieverf op linnen. 63x52cm. Cond:G
Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G
Quinton Clement Frankrijk 1851-1920 bergachtig Frans landschap met ossenspan en paardenspan, olieverf op linnen 26x42cm. Cond:G
Duits pendant Gottfried Stähly Rychen(Hubert Sattler) 1817-1904, berglandschappen met figuren, prachtig koperbeslag, historisme lijsten, olieverf op paneel. 16x11cm. Cond:G
C. Meyer omstreeks 1800, Hollandse school, zeilboten met figuren op meer, olieverf op linnen. 41x32cm Cond:G
Harry haerendal, Duitse school, vissersvolk op het strand, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, zeilboten en vissersvolk op kade, olieverf op linnen. 70x80cm. Cond:G
Hendrik Manfried Haus 1803-1843 Duitse school(weinig op de markt, kort geleefd) wintergezicht met ijs en figuren. Olieverf op paneel 31x44cm. Cond:G
Mav Fleischer 1907. 1861-1930, Duitse school, stadsgezicht Parijs met figuren. (beschadigd) behoeft restauratie. Olieverf op linnen 42x53cm. Cond:M
Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, bloemenpracht, olieverf op linnen 80x90cm. Cond:G
Thomas heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
Ida Helena Molijn Rotterdam 1849-1939 Den Haag, liggende bos bloemen, olieverf op linnen 30x21cm. Cond:G
Wetering de Rooy 1877-1972 Hollandse besneeuwde dorpshaven met boot en figuren. 90x60cm. Olieverf op linnen. Cond:R/G
Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.
Georg Arnold- Grabone 1896-1982 duitse school, groot berglandschap met rivier, olieverf op linnen 93x140cm. Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G
Wolfgang Willrich 1943, 1897-1948 Duitse school, portret Heinrich Himmler, gemengde techniek op papier. 29,5x43,5cm. Cond:G
Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G
Barend Brouwer Almelo 1826-1879 Arnhem, stadsgezicht Rijssen, met boek. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G
Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G
Gerard Altmann 1877-1940, koe bij zonlicht onder bomen, olieverf op paneel. 29x22cm. Cond;G
Omgeving Jacob Jordaens, of navolger van, 17e eeuws, Jezus geboren met vele figuren, originele lijst, geparketteerd paneel, 122x92cm olieverf op paneel, Cond:R/G
Edzard Koning 1869-1954 Hollandse school, twee kinderen met speelgoed, aan het spelen in de tuin, Gouache op papier 27x35cm. Cond:G
Jos Lussenburg 1889-1975 Nunspeet, waarschijnlijk binnenhaven, Enkhuizen of Harderwijk, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Frederik Jacobus van Rossum du Chatel 1856-1917, visser in boot aan de waterkant. 18x22cm. olieverf op paneel, Cond;G
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G