Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.
Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.
Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.
Zilveren theezeef en lekbak, 925/000, Hollands, origineel, Theezeef, rond model met geschulpte rand geplaatst op 3 sierlijke pootjes met een gekrulde greep. De theezeef is geplaatst op een rond schaal...
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
Sierlijk witgouden collier, 585/000, met parel en diamant. Fijn ankercollier met langwerpige hanger met diamanten, totaal ca 0,11 crt, en een grote zoetwaterparel, 12 mm. Lengte 40 cm. ca. 5,6 gr. Nie...
Geelgouden bewerkte oorclips, 585/000. Oorclips, opengewerkte bollen met een bewerkte ster in het midden, ø 14 mm. Totaal ca 4,5 gram. In zeer goede staat.
Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opgelegde versiering van het wapen van het Vaticaan en Rome met versieringen van bloemen krullen en adelaars. Rokhaak voorzie...