Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees lakwerk paneel 2399
Chinees lakwerk paneel

Resultaat:

50 EUR

Werner Laves 1317
Werner Laves
Startprijs 120 EUR
Ivoren pagode 2392
Ivoren pagode
Startprijs 60 EUR
Imari kraagvaas op voetje 6108
Imari kraagvaas op voetje
Startprijs 40 EUR
Imari bord 6101
Imari bord
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ree (1x) 2356
Ree (1x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J.W. Rosier, portret heer. 1281
J.W. Rosier, portret heer.

Resultaat:

110 EUR

3 18e eeuwse werken 1274
3 18e eeuwse werken
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Olielamp 2349
Olielamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hallamp met glas 2342
Hallamp met glas

Resultaat:

90 EUR

Schilderij op koper 1267
Schilderij op koper
Startprijs 150 EUR
Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta 6093
Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Kandelaren (2x) 2313
Kandelaren (2x)

Resultaat:

30 EUR

2x Houtsnijwerk 2306
2x Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR
Set 19e eeuwse stoelen 4300
Set 19e eeuwse stoelen
Startprijs 60 EUR
4 Stoelen 4293
4 Stoelen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Strassburg borden (2x) 6057
Strassburg borden (2x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot lot  bestek 2299
Groot lot bestek

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Lot spaarpotten 2292
Lot spaarpotten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zeer grote Chinese drakenschotel 6050
Zeer grote Chinese drakenschotel

Resultaat:

200 EUR

Luigi Fagioli 1231
Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1224
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Mahonie theetafel 4286
Mahonie theetafel

Resultaat:

185 EUR

Renard 1217
Renard
Startprijs 400 EUR