32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Pendule met hondje
Startprijs 800 EUR

Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.

5 Borden aardewerk
Startprijs 40 EUR

Hanglamp met gekleurde kappen
Startprijs 70 EUR

Kavel jade
Resultaat: 180 EUR

Walther Kohlhoff
Startprijs 80 EUR

Kolom pendule
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.

8 Theelepels, zilver Haags lofje
Resultaat: 80 EUR

Japanse 2-luik (theater voorstelling)
Resultaat: 100 EUR