Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Grote messing Renaissance-stijl kaarskandelaar met cherubijnenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.
Antieke optica kijker van messing met hout + diverse platen in boekvormige houder. Circa 1920. Afmeting: 17 x 20 x 10 cm. en 21 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Twee mooie grote vijf-lichts vergulde messing Rococco-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 30 x 23 cm. In zeer goede staat.
Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.
Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.
Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw
Geelgouden zakhorloge, 585/000, klein model, ø 36 mm, met witte emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en arabische minuten aanduiding. Gladde gouden kast met randen en voorzien van een achterzijde ...
Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Drie broches, plated bezet met o.a. koraal, goudsteen, tijgeroog en chrysopaas. 4-6cm. In goede staat
19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.