Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren strooilepel 446
Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren breischede 439
Zilveren breischede

Resultaat:

80 EUR

5x Chinese borden 6555
5x Chinese borden
Startprijs 30 EUR
Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc. 2385
Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Dekselvaasjes met Foo hond 6548
2x Dekselvaasjes met Foo hond

Resultaat:

30 EUR

Eiken commode barok stijl 4121
Eiken commode barok stijl
Startprijs 80 EUR
4x Gründer stoelen, 1880 4114
4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 100 EUR
3x Engelse Windsor armleunstoelen 4107
3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
18e Eeuws 4-pas tegeltableau 6512
18e Eeuws 4-pas tegeltableau

Resultaat:

35 EUR

Chinese inktpot, 19e eeuw 2349
Chinese inktpot, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond 1162
Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond
Startprijs 170 EUR
Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm 1155
Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine 6505
2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tinnen kastanjevaas, 1800 2342
Tinnen kastanjevaas, 1800

Resultaat:

40 EUR

Lot divers jade stukken (10x) 6498
Lot divers jade stukken (10x)
Startprijs 200 EUR
Antieke Louis Seize spiegel, 1800 4071
Antieke Louis Seize spiegel, 1800
Startprijs 275 EUR
Ikoon 1148
Ikoon
Startprijs 70 EUR
9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting) 2335
9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Armband met bloedkoraal 403
Armband met bloedkoraal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 396
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot zilver 389
Lot zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Voetenbankje, Kersen 4064
Voetenbankje, Kersen

Resultaat:

120 EUR

2x Bevrijdings kalenders 2746
2x Bevrijdings kalenders
Startprijs 50 EUR
WO II militaria vest + dolk 2739
WO II militaria vest + dolk
Startprijs 100 EUR