Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek haardstel, 19e eeuw 2428
Antiek haardstel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Emaille Heilig kruis 2445
Emaille Heilig kruis
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Grote kerkkandelaar, 19e eeuw 2462
Grote kerkkandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude bronzen versieringen 2479
2x Oude bronzen versieringen

Resultaat:

65 EUR

Mahonie kistje, 1820 2496
Mahonie kistje, 1820
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Afrikaanse speren 2513
2x Afrikaanse speren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke plated jardiniere, 1915 2530
Antieke plated jardiniere, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ca. 27 aanstekers 2547
Ca. 27 aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen lavobo, 18e eeuw 2564
Bronzen lavobo, 18e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Lot antiek ijzerwerk 2581
Lot antiek ijzerwerk

Resultaat:

80 EUR

Antieke messing tantalus 2598
Antieke messing tantalus
Startprijs 225 EUR