Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw 6360
Grote Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
2 Gouden rijringen, 5 briljanten 453
2 Gouden rijringen, 5 briljanten
Startprijs 150 EUR
Verkocht
4x Duitse bierpullen 6353
4x Duitse bierpullen

Resultaat:

100 EUR

Zilveren strooilepel 446
Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren breischede 439
Zilveren breischede

Resultaat:

80 EUR

2x Engelse lampen 2599
2x Engelse lampen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Grote Imari siervaas 6317
Grote Imari siervaas

Resultaat:

350 EUR

Imari kaststel, 18e eeuw 6310
Imari kaststel, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Oude Chinese theebus 6303
Oude Chinese theebus
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Empire kastje, 1820 4173
Empire kastje, 1820

Resultaat:

100 EUR

Tinnen klepkan 2592
Tinnen klepkan
Startprijs 130 EUR
Kroonluchter met prismen pegels 2585
Kroonluchter met prismen pegels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Staande kapstok, 1915 4166
Staande kapstok, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duits Biedermeier-stijl bureau 4159
Duits Biedermeier-stijl bureau

Resultaat:

300 EUR

Mogelijk L. Orr Boren, Interieur 1010
Mogelijk L. Orr Boren, Interieur
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Duitse wandschotel 1701 2549
Antieke Duitse wandschotel 1701

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
20 Aanstekers 2542
20 Aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Antieke dekselvaas, 1920 6267
Antieke dekselvaas, 1920
Startprijs 150 EUR
Chinese gemberpot 6260
Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antiek inktstel, 1880 2535
Antiek inktstel, 1880

Resultaat:

35 EUR

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw 6253
Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Armband met bloedkoraal 403
Armband met bloedkoraal

Resultaat:

90 EUR

2x Bevrijdings kalenders 2746
2x Bevrijdings kalenders
Startprijs 50 EUR
WO II militaria vest + dolk 2739
WO II militaria vest + dolk
Startprijs 100 EUR